• Forumumuzun gelişimini ve ayakta kalmasını desteklemek için, Özel üye olabilir veya Sticker alabilirsiniz, detaylar için lütfen TIKLAYIN!
  • Foruma eklenen yeni özelliklere linken ulaşabilirsiniz TIKLAYIN!

Neler Yeni

Son Mesajlar

Son konular

Güncel Profil Mesajları

Hocam merhaba iyi günler, birşey soracaktım eski konulardan park sensörünü değiştirdiginizi gördümde. 2019 eco exe. var bende de. Park sensörüm arızalandı. Park sensörü kodunu buldunuz mu yada elinizde varmı nasıl yaptınız
selamun aleyküm fk7 mini bilgiler postunuzda gördüm medya ekranına basınç göstergelerini digital olarak yansıtmışsınız bunun bir apksı yada başka bir yolumu vardır. paylaşırsanız sevinirim..
Hocam merhaba prestij paketi bende satın aldım araçtan uzaklaşınca kapı kilitlemesi yapmıyor honda genel merkezi aradım geri döneceğiz dediler
  • Beğen
Tepkiler: grknerdm
G
grknerdm
Normal executive ve executive+ larda var bu özellik uzaklaşınca otomatik kilitleniyor ve aynalar katlanıyor bu kesin. Fakat bunlar avrupaya gönderilen civicler olduğu için bunlarda neden yok anlamadım. Yaklaşınca açılıyor uzaklaşınca otomatik kilitlemiyor kapıları çok saçma. Aynalarda kumandadan veya kapı üzerindeki kilitleme tuşuna ikinci kez basınca katlanıyor.
M
metal67
Yazılımsal bir sıkıntı sizde 0850 733 22 20 numarayı arayıp söyleyin ne kadar çok müşteriden geri dönüş olursa o kadar ilgilenirler.
G
grknerdm
Tamamdır hocam (y)
Üst