• Forumumuzun gelişimini ve ayakta kalmasını desteklemek için, Özel üye olabilir veya Sticker alabilirsiniz, detaylar için lütfen TIKLAYIN!

Erkan.alper kullanıcısının son içeriği

 1. Erkan.alper

  Naviin NVN 531

  Hocam yarın nöbetim var. sonraki gün akşam üstü veya gece yardımcı olayım. Honda civic Fb7 aracından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 2. Erkan.alper

  Civic FC5 Fren pedalı

  Fb7 aracımda fren pedalı ayağıma vuruyor ve sonuç olarak diski eğmişim. balatalar bitene kadar kullan sonra komple değişelim dediler. Arıza olarak aynı şey midir bilemiyorum. Honda civic Fb7 aracından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 3. Erkan.alper

  Civic FB7 Civic Fb7 Bagaj Amortisörü Montajı

  Hocam aparatları unutuyorsunuz. Tam mesafe o kadar olabilir ama aparatların takılması ile piston boyu daha kısa olacak. Honda civic Fb7 aracından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 4. Erkan.alper

  Civic FB7 Civic Fb7 Bagaj Amortisörü Montajı

  Hocam fb7 de karşı metale tutturacaksaniz 33 çok uzun. Benim ölçümlerim. 29 cm açık, 17.5 civarı da kapalı. Geçen 250 da aldım denedim kapalısı 19cm olduğu için kapak kapanmadı. Işıklı spoilerı kaldırabilir mi test edemedim bu nedenle ama 100n kesinlikle yeterli değil ışıklı spoiler icin...
 5. Erkan.alper

  Fb7 yardimlarinizi bekliyorum

  I vtec yüksek devirlerde otomatik açıyor hocam sesten anlarsınız. Koltuk ısıtma içinde kitapçıktan bakın ve sigortaları kontrol edin.
 6. Erkan.alper

  Naviin NVN 531

  Hocam iki sd giriş var onu deneyin ve sizin Android versiyon mu wince versiyon mu?
 7. Erkan.alper

  Naviin NVN 531

  Bir sd card temin edip, içine igo primo wince versiyonu yüklemelisin ve ayarlardan o klasörde ki exe dosyasını tanitmalisin. Tabi android ise igonun Android versiyonu yada benzeri bir şey indirmelisin. Takıldığın yerde özelden yaz müsait oldukça yardımcı olurum. Honda civic Fb7 aracından...
 8. Erkan.alper

  Civic FB7 LPG tankı altındaki delik

  Kesinlikle kapatılmamalı fb7 aracımda aynı delik var. İlk başta saçma geliyor ama gaz kaçağı olursa bagaja dolacağına doğal havalandırma görevi görmüş olur. Honda civic Fb7 aracından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 9. Erkan.alper

  Civic FB7 FB7 Obd Güvenlik Hız Kilidi Çinden Geldi

  Hocam ayar durduk yere bozulmuyor aynı şey başıma geldi 4 defa ayar yaptık boş. ilk iş motor ile hava filtresi arasında ki hortumda yırtık var mı onu kontrol et. Honda civic Fb7 aracından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 10. Erkan.alper

  Civic FB7 Muayene

  3 farklı ilde led uzunlar ile sorunsuz geçtim. Honda civic Fb7 aracından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 11. Erkan.alper

  Civic FB7 FB7 Obd Güvenlik Hız Kilidi Çinden Geldi

  Her kombinasyonu denedim. Az önce Anahtarları Tek tek ölçtum. Arızalı olan yok. Sanırım bizim araçta onu kapatma yok çünkü diğer özellikler kapanıyor. Honda civic Fb7 aracından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 12. Erkan.alper

  Civic FB7 Civic Fb7 Bagaj Amortisörü Montajı

  Hocam o zamanda bagaj tam açılmıyor. Ayrıca ışıklı spoiler çok ağırmış 2x 120n yetmediyse 130newtonluk da yetmeyecek. Honda civic Fb7 aracından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 13. Erkan.alper

  Civic FB7 Civic Fb7 Bagaj Amortisörü Montajı

  Bugün 120n yazan dolap pistonu ile denedim bagajda ışıklı spoiler var ve kaldırmaya yeterli olmadı N11 üzerinden bir satıcı ile görüşüp 30 cm 130n olan bir ürün aldım onun da kapanma mesafesi uzun diye tam uydu ama bagaj kapanmadı. Özetle uygun bir ürün bulamadım ve artık pes ettim. Honda...
 14. Erkan.alper

  Civic FB7 FB7 Obd Güvenlik Hız Kilidi Çinden Geldi

  Dostum 15 km hızı geçince kapı kilitlemeyi kapatabiliyor musun? Bana bi tek o özellik yaramıyor. Onu da kapatamadım bir türlü.? Honda civic Fb7 aracından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 15. Erkan.alper

  Civic FC5 2020 eco elegance makyajlı RÜZGAR SESİ

  Toplam kaç metre kullandınız hocam? Ayrıca 4db önemli bir rakam ölçerek mi ? tahmini mi söylüyorsunuz? Honda civic Fb7 aracından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Üst