Navitech nx-221 r inceleme yorumlarim

speed

0
Cihazın sesine diyecek yok ama hoperlörünüzün uyumu önemli cihaz subbofır desteği veriyor bunun için ayrıbir çıkışıvar.

SM-N9000Q cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

mahoni

0
Bende de nx 221 var..arka haporlor sesi yüksek,ön haporlor sesi düşük..ben bu ayarı yapabileceğim bir arayüz bulamadım..bilen var mı arkadaşlar..

SM-G610F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

ebayir

0
Ben genel olarak hiç memenın değilim resetleme problemi yüzünden 4-5 defa servise gitti

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aracınız
Merhaba Arkadaşlar, navitech de mirror link özelliği var mıdır? Özelliklerinde göremedim.

Merhaba arkadaşlar. Aranıza yeni katıldım. Bu konunun tamamını okudum ancak göremedim. Belki başka konu başlığı altında tartışılmıştır. 2012 elegance aracımda Navitech nx 214 modeli var ancak bu gün navigasyona girdiğimde gps looding uyarısı aldım. Ne yapmam lazım. Yardımcı olursanı sevinirim.

LG-D802 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Son düzenleme:

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Merhaba arkadaşlar. Aranıza yeni katıldım. Bu konunun tamamını okudum ancak göremedim. Belki başka konu başlığı altında tartışılmıştır. 2012 elegance aracımda Navitech nx 214 modeli var ancak bu gün navigasyona girdiğimde gps looding uyarısı aldım. Ne yapmam lazım. Yardımcı olursanı sevinirim.

LG-D802 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Sd kartı söküp tekrar takarak denediniz mi?

Geri