303 Aerospace Protectant Plastik Koruyucu

Aracınız
arkadaşlar böyle bir ürün varmış plastik aksam korumada dünyada en iyi marka sanırım. Altta uygulama videosu var. Bu ürünü Türkiye'de satanlar orjinal ambalajda gönderilmez sonradan paketlenmiş sprey olarak gönderilir diyor o yüzden bana biraz çakma ürün gibi geldi. Bugün birine bir bidon ne kadarsa onu sat dedim ambalajlı yine olmaz dedi.

Bu ürünü bulabilirmiyiz? Bence sizinde çok hoşunuza gidecektir. Aramızda zaten çoktandır biliyoruz diyenler olacaktır :)

arkadaşlar böyle bir ürün varmış plastik aksam korumada dünyada en iyi marka sanırım. Altta uygulama videosu var. Bu ürünü Türkiye'de satanlar orjinal ambalajda gönderilmez sonradan paketlenmiş sprey olarak gönderilir diyor o yüzden bana biraz çakma ürün gibi geldi. Bugün birine bir bidon ne kadarsa onu sat dedim ambalajlı yine olmaz dedi.

Bu ürünü bulabilirmiyiz? Bence sizinde çok hoşunuza gidecektir. Aramızda zaten çoktandır biliyoruz diyenler olacaktır :)
----------------------------------------
2 yildan beri westmarine den aliyorum. orjinal kutusunda geliyor, kaliteli bir urundur kendileri.

Aracınız

----------------------------------------
2 yildan beri westmarine den aliyorum. orjinal kutusunda geliyor, kaliteli bir urundur kendileri.

hocam link verebilirmisiniz?

edit: http://www.westmarine.com/buy/303-products--aerospace-protectant--P004_129_002_506 bu sanırım

Son düzenleme:

Trust

0
Aracınız
ben sonradan paketlenmiş tarzı olaylara karşıyım tavsiyede etmem.
sonax sın güzel ürünleri var tavsiye ederim [MENTION=980]Dogan1907[/MENTION]

Aracınız
ben sonradan paketlenmiş tarzı olaylara karşıyım tavsiyede etmem.
sonax sın güzel ürünleri var tavsiye ederim [MENTION=980]Dogan1907[/MENTION]

bende onlara bakıyordu tamda:) arabaya temiz bakmam lazım yoksa hatun vuracak beni :)

gecen yil eastmarine den almistim. bu sene baktim eastmarine hostu yok olmus westmarine den aldim. zannedersem kardes firmalar.
urun linki bu
http://www.eastmarine.com.tr/marka/303-products-1-1234
303 un koltuk korumasini da kullaniyorum, onu da tavsiye edebilirim.
protectand ayni zamanda motor koruma spreyi olarak da kullaniliyor, 300 dereceye kadar dayanikliligi var. bir kac ay sonra deneyip gorucez.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016