Brc yakıt göstergesinin ışıkları yanıp sönüyor

CVC42

0
Aracınız
2013 otomatik Civic var. Yeni aldım. LPG yi fulluyorum. Depo yarıya yaklaşınca gostergedeki tüm ışıklar yeşil olarak yanıp sönüyor. Bir müddet sonra normale dönüyor. Normal bişey mi çözümü var mı?

Discovery cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Sanırım şamandıradan değeri ölçemediği zaman yapıyor bunu. Benim önceki aracımda da brc bir lpg vardı. Birkaç defa benim de başıma geldi. Bir problem yaşamadım hiç. Bende depoyu yeni doldurduğumda yapmıştı. Aracı sallayınca düzeldi. Bir denemenizde fayda var

LG-D855 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

2013 otomatik Civic var. Yeni aldım. LPG yi fulluyorum. Depo yarıya yaklaşınca gostergedeki tüm ışıklar yeşil olarak yanıp sönüyor. Bir müddet sonra normale dönüyor. Normal bişey mi çözümü var mı?

Discovery cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

2015 otomatik civic sahibiyim.Aynı sorunla karşılaştım bugün. Çözüme ulaştınız mı?

Brc yakıt göstergesinin ışıkları yanıp sönüyor

Soket temassızlığı arkadaşlar bende de oldu aynı sorun brc servisine gittim ücretsiz hallettiler

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

bu bende de oluyor bunu yaşayan bu kadar az kişimiyiz ben internette brclerin genelinde varmış gibi okudum çözümde genelde bulunamamış ustaya gitmelimiyim siz naptınız arkadaşlar ??

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Bende var sorun. Tüm ışıkları aynı anda sönüp yanıyor. Sonra normale dönüyor. Sık sık yapıyor. Ciddi bir sıkıntı değil heralde. O yüzden çok üstüne düşmedim.

Kün feyekün..

buki87

0
Aracınız
Bizim de kasislerde ışıklar yanıp sönüyordu, zamanla düz yolda giderken de ışıklar yanıp sönmeye başladı. Çamkıran'a götürdüm anlamadılar, başka brc servisine yolladılar ,onlar da anlamadı .Sonunda komple lpg tesisatını değiştirdiler garantiden,3 yıldır sorunum yok.

SM-A500F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Dun lpg ti full doldurduktan sonra bugun 4 gösterge ışığı yanıp donmeye Basladı.. Cozüm bulan varmı aramızda arkadaslar..

F3111 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri