Aliexpress' ten aldiklarimiz civic 2016 - 2017

Aracınız
Hiç sökmediyseniz bulaşmayın. Ben 2007-08 lerde 80-90 liralık parça kırmıştım sökerken. Sonradan öğrendik tabi.
Zamanla nasıl olsa sökecem bu merakla çok uzun durmaz bende 307 vardı arabanın plastik kısımlarına genelde akıllı vida saplamıştım :)

CASPER_VIA_M1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Byplt

0
Zamanla nasıl olsa sökecem bu merakla çok uzun durmaz bende 307 vardı arabanın plastik kısımlarına genelde akıllı vida saplamıştım :)

CASPER_VIA_M1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aman hocam trim sesi çıkar. Gerekirse servisten parça numarasıyla sipariş verin. Söktüğünüz parçaları takarken de silikon sıkarsanız trim sesi kesilir.

Aracınız
İyi günler

Aliexpress'den alışveriş yaparken ödemeyi nasıl yapıyorsunuz. İninal kart gibi içine para yükleyip alışveriş yaptığım bir kart var onunla alışveriş yapabilirmiyim

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
İyi günler

Aliexpress'den alışveriş yaparken ödemeyi nasıl yapıyorsunuz. İninal kart gibi içine para yükleyip alışveriş yaptığım bir kart var onunla alışveriş yapabilirmiyim

İninal kart ile alışveriş oluyor. Ben sanal kart oluşturuyorum. Mesala 100 tl lik bir şey alacağım sanal kart limitini 100 tl olarak belirliyorum ve alıyorum sonrasında kart bilgileri çalınsa bile limit olmadığı için bir şey yapamıyorlar. Android yada ios da uygulaması olan banka kartı bulunuyorsa elinizde telefona uygulamasını yükleyip iki dakikada limiti arttırıp azaltabilirsiniz .

Geri