Bugün Honda'nıza ne yaptınız?

Aracınız
ıyı aksamlar arkadaslar uzun bı aradan sonra tekrar forumda olmak guzel kısa bı sorum olacaktı f6 veya f7 sıne komple cam cıta uygulaması yapan varmı ruzgarlık olmadan paylasabılırse sevınırım

Aracınız
Telefon kılıflı
Araba kumandası kılıflı
Direksiyon kılıflı
Kaput çamurluk filimli
Bazen misafirliğe gittiğim bazı evlerde tv kumandası poşetli hatta türkiyede ki kumandaların %85 pil kapağı kırık.
Yani demek istediğim fazla abartmamak gerek olduğunu düşünüyorum mühendis tasarımcı ne ise bir dünya kafa yorup estetik katmış hissiyat katmış onu kılıf ile hissiyatını öldürmeye ne gerek var.
Yani diyorum ki gaz maskesi ile gül koklanmaz anlayan anladı

Hocam kılıf örme nedenimiz korumak degil pek aslında :) Hem kırmızı dikişli kılıflar cok daha sportif bir hava katıyor arabaya hemde güzel bir dikişli kılıf ele cok daha iyi oturuyor ve Surus güvenliğini artırıyor şahsi düşüncem yanı :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aracınız
Montajli fotosunuda yollarsaniz cok mutlu olurum. Bende almayi dusunuyorm ;)
orbzRm.jpg

Z781Pa.jpg

BDq95g.jpg

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
[MENTION=291]sirua35[/MENTION] gercekten kaliteli durmuş. Böyle küçük detaylar arabayı kaliteli kıldığını düşünüyorum.

Aracınız
iki haftadır honda kullanıcısıyım. Bu güne nasipmiş. krom cam cıtası taktırdım.ancak bişey danşmak istiyorum.forumda yeniyim. iç kapı tutamakları soyulmuş.nasıl bir çözüm önerirsiniz

Aracınız
iki haftadır honda kullanıcısıyım. Bu güne nasipmiş. krom cam cıtası taktırdım.ancak bişey danşmak istiyorum.forumda yeniyim. iç kapı tutamakları soyulmuş.nasıl bir çözüm önerirsiniz

hocam bi resim yükleme şansınız varmı ve aracınız kaç model sizde olduysa bizim araçta da olacaktır muhtemelen kaplama yapılabilir karbonla daha önce İES ime yapmıştım.

Aracınız
Hocam çok güzel olmuş bende çok baktım bunlara acaba acaba diye almadım ama sizde görünce alasım geldi.

Bunun birde şu vites topuzu çevresi için olanı var ona baktınız mı :)
Vites topuzu içim olanı beğenmedim ben. Çok fazla Chrome sevmiyorum. Beğeni meselesi hocam.
Birde hangi satıcıdan aldınız link paylaşma şansınız var mı
Car water cup decorative cover ABS electroplating car styling For Honda civic 2013 2014
http://s.aliexpress.com/Uf2eqyQR
(from AliExpress Android)

Geri