Istanbulda özel servis önerisi

Aracınız
Aracim 2013 eco civic 80.000 bakimi yaptiricam, tavsiye edebileceğiniz özel servis varmidir arkadaşlar, yetkili servise o kadar para ödemek dokunuyor açikçasi kendim yapicam ama uygun garajim ve vaktim de yok. şimdiden teşekkür ederim

ENSAR

0
#aomengen hocam ben tavsiye üzerine Küçükçekmece'de Honda Radar'a gittim 50bin bakimina.Subap ayarı yapıldı birde ve servisten çok memnun kaldım.Fiyatta bana çok makul gelmişti.Fiyat listesini aticam resmi bulunca

HUAWEI VNS-L31 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

ENSAR

0
#aomengen hocam ben tavsiye üzerine Küçükçekmece'de Honda Radar'a gittim 50bin bakimina.Subap ayarı yapıldı birde ve servisten çok memnun kaldım.Fiyatta bana çok makul gelmişti.Fiyat listesini aticam resmi bulunca

eb8e9f8cbd183d28ea7a42d0518da97c.jpg

7 ay falan oldu bu haftada yağ ve fren hidroliği yağı için yine gidicem inşaallah.Şeref usta sahibi,çok ilgili.Normal ufak tefek sıkıntılara bile mesaj atıyorum hemen cevap veriyor adam sağolsun.

ENSAR

0
İşçilik çok diyen olursa araba sabah girdi saat 4 gibi çıktı.3 litrede antifriz ekledi parasını almadı.Adamıda ne anlattım ya ,bu mesajları gidince ona gostericem bana indirim yapsın ?

Aracınız

Şerif

0
Hava filtresi ve polen filtresi pahalı geldi bana . Sanayiden ben hava filtresini 20tl polen filtresini de 10 tl ye aldım. Yetkili Servistende orjinal yağ filtresini 37 liraya aldım

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

ENSAR

0
Hava filtresi ve polen filtresi pahalı geldi bana . Sanayiden ben hava filtresini 20tl polen filtresini de 10 tl ye aldım. Yetkili Servistende orjinal yağ filtresini 37 liraya aldım

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Aldığın malın kalitesine göre 5 10 TL oynaması çok normal.

Geri