Fb7 devir saatinin camındaki leke

Meraba arkadaşlar devir saatinin olduğu yerin camı daha dün tertemizdi. Bugün araç babamdaydı. Akşam geldi bi baktım cam resimdeki gibi olmuş. Babama sordum herhangi bişeyle sildin mi diye. Silmedim diyor. Bu tür bir problemle daha önce karşılaşan ve çözüm önerisi olan var mı? Ya da bu camın aynısından serviste bulabilir miyim?
efdfe3163827c10289d7b0b3166f8269.jpg
0be8996538c7a1a52db9bbaa4ccaee84.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aracınız
İçecek birsey mi yaptı bunu plastik için temizleyici ürünler var birde diş macunu küçük bir noktadan denemeni tavsiye ederim .

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ya sanki folyo ile kapli gibi duruyor

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İçecek birsey mi yaptı bunu plastik için temizleyici ürünler var birde diş macunu küçük bir noktadan denemeni tavsiye ederim .

Diş macunu işe yaramadı hocam. Camı değişmek zorunda kalacağım gibi geliyor bana.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aracınız
Kesinlikle diş macunu vb ürünleri plastik mika türü yüzeylere sürmeyin çizer. Cam üzerinde folyo yoksa ya yıkamacıların sürdüğü parlatıcı yada kolonya parfum gibi spreylerin çok sıcak ortamda temas etmesinde oluşan lekeye benziyor. Kolonya yada parfum spreyi yanığı ise çıkması düzelmesi imkansız. değişimden başka çare yok.

Kesinlikle diş macunu vb ürünleri plastik mika türü yüzeylere sürmeyin çizer. Cam üzerinde folyo yoksa ya yıkamacıların sürdüğü parlatıcı yada kolonya parfum gibi spreylerin çok sıcak ortamda temas etmesinde oluşan lekeye benziyor. Kolonya yada parfum spreyi yanığı ise çıkması düzelmesi imkansız. değişimden başka çare yok.

Islak mendilden de olma ihtimali vardır o zaman hocam

Aracınız
Islak mendilden de olma ihtimali vardır o zaman hocam

aynen hocam buna benzer bir durum başıma geldi torpido spreyini çok sıcak bir ortamda uygulama yaptım teyp ekranını mahvetmişti. Allahtan unıversal bir teyp olduğu için yenisini alıp taktık. o gün bugündür Torpidoma parlatıcı vs bişi sürmem sürdürmem. nemli bir bez ile temizlemek yeterli. bu tip ürünler özellikle sıcak ortamda kullanılırsa resmen asit etkisi yapıyor.
Size geçmiş olsun söz konusu parça serviste pahalı olabilir. çıkmacılara sorun dicem ama onlarda servis gibi deli rakamlar isteyebiliyor. mümkünse araya bir anıdık sokup araştırmakta fayda var cıkmacılarda.

Fb7 devir saatinin camındaki leke

aynen hocam buna benzer bir durum başıma geldi torpido spreyini çok sıcak bir ortamda uygulama yaptım teyp ekranını mahvetmişti. Allahtan unıversal bir teyp olduğu için yenisini alıp taktık. o gün bugündür Torpidoma parlatıcı vs bişi sürmem sürdürmem. nemli bir bez ile temizlemek yeterli. bu tip ürünler özellikle sıcak ortamda kullanılırsa resmen asit etkisi yapıyor.
Size geçmiş olsun söz konusu parça serviste pahalı olabilir. çıkmacılara sorun dicem ama onlarda servis gibi deli rakamlar isteyebiliyor. mümkünse araya bir anıdık sokup araştırmakta fayda var cıkmacılarda.

Aynen hocam. Artık ben de nenli bezden başka hiç bişey kullanmam. Servisi arayıp sordum 146 tl imiş.

Geri