Arkadaşlar tavsiye

Arkadaşlar merhaba kullanıcı adım ve şifremi unuttugumdan dolayı yeni hesap açmak zorunda kaldım Civic fb7 aracımı sattım ama ne alacağına karar veremedim fc5 kasa , Honda accort yada Corolla bu 3 araç arasında kaldım siz ne tavsiye edersiniz ayriyeten sizce Aralık ayını beklesem kampanya olurmu sıfır araclarda

K00U cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bende fb7 ye pazarlık yaptım cuma günü nasipse alım satım gerçekleştircem çok iki ara bi derede kaldım yılbaşında kampanya olurmu diye ama ihtyaçtan ötürü almak zorunda kaldım. Çok servisle görüştüm yanlış hatırlamıyosam çorumdaki servisin gelecek ay zam geleceğini söyledi ne kadar doğru bilemiyorum ağzından mı kaçırdı araç satmak için mi bilemiyorum iyi araştırmak lazım eğer şuan için hemen alıcaksan fc5 derim

Aracınız
Zam gelir sonbahar kış ilk bahar yaz araba da honda motorda yamaha toyotayı boş ver

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Frknrslnts inşallah hayırlısıysa olur fb7 gerçekten güzel araç açıkçası bende de fc5 ağırlıkta ama şu an fiyatı yüksek bence duyduklarım kadarıyla da indirim dahi yapmıyorlar mis ama zam gelirsede sasirmam

Arkadaşlar merhaba kullanıcı adım ve şifremi unuttugumdan dolayı yeni hesap açmak zorunda kaldım Civic fb7 aracımı sattım ama ne alacağına karar veremedim fc5 kasa , Honda accort yada Corolla bu 3 araç arasında kaldım siz ne tavsiye edersiniz ayriyeten sizce Aralık ayını beklesem kampanya olurmu sıfır araclarda

Accort üst sekment saydıklarının arasında. Fc5 inde sorunları bitmiyor,çözüme yanaşmıyor Honda.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Accort u ikinci el olarak düşünmüştüm ama %3 zam mı arkadaşlar gerçekten olacak gibi değil yazık verdiğimiz bu paralara

Geri