Multimedya ekran sorunu

Aracınız
.duv..duv. 2017 Civic Executive aracımı 06.06.2017 de aldım. .duv..duv.
Dün sabah arabamı işyerimin parkyerine bıraktım ve akşam arabama binince dokunmatik fonksiyonlar çalışmıyordu. Ayrıca ekran kapanıyormuş gibi siyah ekrana dönüp geri geliyordu yani gidip gidip gelmeye başladı. Sabah arabayı çalıştırdığımda normale dönmüştü. Servise bu sabah gittim aşırı sıcaklardan olabilir böyle bir şey, raporumu tutup ekranı değiştirecem dedi konuyla ilgili usta. Bende hemen değiştirmeyelim takip edelim böyle bir şey tekrarlanırsa o zaman değiştirelim dedim.
Çok can sıkıcı bir durum böyle bir sorun yaşayan oldu mu aranızda ? Neler oldu nasıl çözdünüz anlatırsanız sevinirim.
Sonuçta bu araba güneşin altında da kalacak soğuk havada da kalacak Honda bu arabayı bu şekilde nasıl piyasaya sürdü anlaşılmaz.

Arabamda ki sıkıntılarda var. .duv..duv..duv..duv.
1-sürücü kapısının üst çerçevesinden fitile doğru parmağım girecek kadar aralık var.duv.
2-sağ kapıların biri yarım cm yukarda diğeri aşşağıda servis bu iki madde için fabrikadan böyle çıkıyor yapcak bir şey yok dedi .duv.
Kapılarla ilgili Ankarada honda bayilerini gezdim yolda gördüğüm aynı arabalara baktım 10 arabanın 8 tanesinde bu sorun var..... .duv.
3-android telefon bağlantısı kullanılamıyor. açıklamasını da Türkiye de android uygulaması kullanılamıyor yabancı ülkelerde bir programla kullanılıyor dediler .duv.
4- multimedya ekran sıcak yüzünden çalışmıyor .duv.
5- ön tamponun sol çamurlukla birleştiği yer oynamaya başladı. servis sıcaktan olur yapcak bir şey yok dedi. .duv.

KISACASI HONDA ALDIĞIMA PİŞMAN OLMAK ÜZEREYİM BAKALIM BU SIKINTILARI HONDA ÇÖZECEK Mİ ÇÖZEMEYECEK Mİ GÖRECEĞİZ

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=7344]Heimdal[/MENTION] Hocam kesin değişir deniliyor ise zaman kaybetmeden değişimini isteyin bu sorun bir daha olduğunda canınız tekrar sıkılacak.

Aracınız
[MENTION=7344]Heimdal[/MENTION] Hocam kesin değişir deniliyor ise zaman kaybetmeden değişimini isteyin bu sorun bir daha olduğunda canınız tekrar sıkılacak.

Kuzenimde Cr- V 4x4 var aynı ekran sorunu onda da olmuş ama o servise gitmemiş. Cr-V ler bildiğiniz gibi İngiltere montaj cr-v de aynı sıkıntı oluyorsa bu hondanın araçlarında genel bir sıkıntıda olabilir. Bu sorun bende tekrar etmedi abi dedi
bende ustayla konuştum ve biraz takipte kalalım dedim orjinali bozmak istemiyorum.
usta Siz bilirsiniz 6 yıl garanti var 6 yıl içinde değiştirilebilir dedi. Sonuç olarak arabaların hepsi sıcağa maruz kalacak bu kaçınılmaz.
Büyük sorun bu arıza başka sistemlere yerlerede zarar veriri mi ben konuyu biraz araştırıp düşünüp öyle karar vermek istedim.
En kısa sürede değiştirilmesi en doğrusu galiba.

merhaba 2017 civic hatcback aracım 2 gün önce sabah çalıştırdığımda ekran sizinki gibi gitti. kapalı garajdaydı sıcak bir ortam değildi. sonra ekran geldi geri görüşe geçmiyordu. sonra oda geldi ancak şimdide ayarlardan sistem ayarlarına ulaşılmıyor.

servis nedenini çözemedi hafta başında dış cihazı değiştircez dedi. takminimce dış cihaz dedikleri ekran. çözüm olmazsa iç üniteyide değiştireceğiz ama o yurtdışından gelecek dedi. umarım sorunlarımızı giderirler. iyi günler

Aracınız
merhaba 2017 civic hatcback aracım 2 gün önce sabah çalıştırdığımda ekran sizinki gibi gitti. kapalı garajdaydı sıcak bir ortam değildi. sonra ekran geldi geri görüşe geçmiyordu. sonra oda geldi ancak şimdide ayarlardan sistem ayarlarına ulaşılmıyor.

servis nedenini çözemedi hafta başında dış cihazı değiştircez dedi. takminimce dış cihaz dedikleri ekran. çözüm olmazsa iç üniteyide değiştireceğiz ama o yurtdışından gelecek dedi. umarım sorunlarımızı giderirler. iyi günler

Honda işin bokunu çıkardı anlaşılan

Atakn

0

Sorun ne oldu çözüldü mü peki nasıl yaptınız bilgi verirseniz sevinirim

Kuzenimde Cr- V 4x4 var aynı ekran sorunu onda da olmuş ama o servise gitmemiş. Cr-V ler bildiğiniz gibi İngiltere montaj cr-v de aynı sıkıntı oluyorsa bu hondanın araçlarında genel bir sıkıntıda olabilir. Bu sorun bende tekrar etmedi abi dedi
bende ustayla konuştum ve biraz takipte kalalım dedim orjinali bozmak istemiyorum.
usta Siz bilirsiniz 6 yıl garanti var 6 yıl içinde değiştirilebilir dedi. Sonuç olarak arabaların hepsi sıcağa maruz kalacak bu kaçınılmaz.
Büyük sorun bu arıza başka sistemlere yerlerede zarar veriri mi ben konuyu biraz araştırıp düşünüp öyle karar vermek istedim.
En kısa sürede değiştirilmesi en doğrusu galiba.

6 yıl sadwce motor ve sanzıman garantısı dıger seyler 3 yıl hocam

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri