Kamar Honda gebze

Aracınız
Daha önceden Gebze'deki kamar Hondada bakım yaptıran var mı acaba? Arabanın bakımı geldi, banada en yakın yer burası.

Kün feyekün..

Aracınız
Geçen geçerken ben de farkettim. Yeni açılmış galiba. İhtiyacınız sadece bakımsa gidilebilir. Denemiş olursunuz.
Selamlar...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

demag

0
Aracınız
[MENTION=2403]hakankara[/MENTION] mrb bende çayırovada oturuyorum foruma yeni üye oldum ve aracımıa bakım yaptırmaya düşünüyorum. Ne yaptınız gittinizmi bahsettiniz yere.

Tavsiye ederim.1 sefer aracımda bir sorundan ötürü götürmüştüm.Şu anda da aracım serviste.Trafik te aracıma arkadan hafif bir dokunma oldu.Tekrar onlara güvenerek onlara bıraktım

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Gidenler genelde memnun. Standart bakım için gidecektim ben 250 demişlerdi sonradan 350 diye fiyat değiştirince ben gitmekten vaz geçip malzemeleri internetten alıp tanıdık bir ustada hallettim işimi.

Kün feyekün..

Aracınız
Bugün kamar Honda gebze de 70.000 bakımını ve Subap ayarını yaptırdım(araba stop ediyordu arada sırada çünkü) toplamda 450 lira tuttu. İyi, ilgili bir yer. Gebze ve çevresindekiler gidebilir. Subap ayarından sonra araba rahatladı resmen.

Kün feyekün..

Geri