2003 Civic ES7 Otomatik Vites Geçişlerinde Hırıltı

Aracınız
Arkadaşlar merhaba, uzun süredir yazmak istiyordum ama arabamdan örneğin P den R ye aldığımda yada N'den D'ye geçirdiğimde anlık bir hırıltı sesi geliyor. Ayrıca hareket etmek istediğim zaman gaza bastığımda hırıltı şeklinde sanki kavramadan geliyormuş gibi bir ses geliyor. Hızlandığım zaman gaza bastığımda ses kesiliyor fakat 20-30 giderken gaza hafifçe dokunduğumda yine o sesi alıyorum. Boşta gaz verdiğimde böyle bir ses gelmiyor. Yağ seviyesinin kontrol ettim yağ seviyesi dolu. Daha önce eminim böyle bir ses gelmiyordu. Otomatik Vites kullananlar cevap verebilirlerse çok sevinirim teşekkürler.

Son düzenleme:

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=7635]murat0606[/MENTION] Şanzıman yağınız en son ne zaman değişti biliyor musunuz?

Arac bosta iken gaza basip ayani cektinde o ses geliyomu.geliyosa nokta atisi tespit bende

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Hocam bence en guzeli arac sogukjen ve sicakken bir video eklerseniz daha net cevaplar alirsiniz ses motor kulaklarindan geliyor olabilir

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam bence en guzeli arac sogukjen ve sicakken bir video eklerseniz daha net cevaplar alirsiniz ses motor kulaklarindan geliyor olabilir

Bnm esko meganda olmustu.gazdan ayami cekonce hirlama vardi.gezmedim uata kalmadi
Motorkulago diyen oldu. Triger dien oldu.katalozor dien oldu.asil sorun benden onveki sahibi drif manyaymis.sanzimanin motorla birlesti yerdeki varyator dislisi kirikmis.sorun hallolmustu.

Aracınız
Bnm esko meganda olmustu.gazdan ayami cekonce hirlama vardi.gezmedim uata kalmadi
Motorkulago diyen oldu. Triger dien oldu.katalozor dien oldu.asil sorun benden onveki sahibi drif manyaymis.sanzimanin motorla birlesti yerdeki varyator dislisi kirikmis.sorun hallolmustu.

Sanziman inmeden net belli olmaz, istanbuldaysaniz bir kac iyi usta onerebilirim

Sanziman inmeden net belli olmaz, istanbuldaysaniz bir kac iyi usta onerebilirim

Valla ben sorunumu halletmistim.sanzimanda inmemisti.istanbuldayim evet.allaha sukurler olsun paragoz olmayan bi ustam var. :)

Geri