Civic FC5 Navibose Multimedya Sistemi

navigasyonlu 7 inch modellerde android bir multimedya cihazın bağlantı yapılamayacağını öğrendim. en azından orjinal soket sisteminde tadilat yapılmadan. fc5 exculisive, rs ve hatchback modellere uyan cihaz yok. bir kaç servise sordum hepsi aynı şeyi söyledi. araçın bilgi eğlence sistemi çöktü. dokunmatik panel devre dışı garanti sürecini başlattık. sonuçu ayrı bir konu altında forumda paylaşırım. teşekkür ederim.

navigasyonlu 7 inch modellerde android bir multimedya cihazın bağlantı yapılamayacağını öğrendim. en azından orjinal soket sisteminde tadilat yapılmadan. fc5 exculisive, rs ve hatchback modellere uyan cihaz yok. bir kaç servise sordum hepsi aynı şeyi söyledi. araçın bilgi eğlence sistemi çöktü. dokunmatik panel devre dışı garanti sürecini başlattık. sonuçu ayrı bir konu altında forumda paylaşırım. teşekkür ederim.

Siz navibase mi taktırmıştınız.? Ayrıca bende dün servise sordum onlarda 9 inçlik takıyorlarmış markasını unuttum fakat 9 inç miş.

Aracınız

Diğer piyasa ürünlerinde bu sorun var Navibose Markası Direk olarak Malesidan gelip orjinal sistemidir Android modellerde Tam Uyumlu Marka Navibose Markasıdır.Herhangibi problem olmadan çalıştırıp montajını yapabilirsiniz

Aracınız
Merhabalar. Navibose ürünü hakkında bilgi almak istiyorum. Kullanan arkadaslar mennunlar mı? Civic hb aracımın multimedya sisteminde sorun var. Garantiye gidecek. Neyse bir kac sorum var kullananlara
1_ aracın orjınal kablo soketleri direk üniteye mi baglanıyor yoksa donüstürücü kablolar ile mi montaj yapılıyor?
2_ilk acılış ekran süresi kac sn. Birkac video izledim sanki ilk açılış uzun sürüyor gibi.
3_ aracın orjinal arka kamera ve sensorleri ile uyum var bildiğim kadarı ile geri gorüş kamerası klavuz çizgilerinide destekliyor mu?
4_ radyo çekim kalitesi nasıl?
5_ gps, ses kalitesi iyi mi?
6_ cihaz 1gb rom yetiyor mu? Donma kasma gibi sorun yaşayan oldu mu acaba?
Özellikle kullanan arkadaşlar cevap verirse cok sevinirim. Navin, navimex, cyclone, navitech gibi ürünleri inceledi ama çok kararsız kaldım.sonuçta aracımın orjinal multimedya gelinceye kadar ben kullanacagım. Sonrada iş yerinde bir arkadaşıma vereceğim. 1400 tl fiyat aldım. Pazartesi veya salı bir cihaz almam lazım. Öneri ve yorumlarınıza acığım. Lütfen acil cevap yazarmısınız. Tüm görüş ve önerilerinize açığım. Para konusunda sıkıntı yok ancak pahalı cihazların etiketi kadar kaliteli olduğunu düşünmüyorum. Limitim 2500 civarında.

Merhaba Ürün Alımı yaptınız mı ?

Merhaba iyi günler. 2 hafta once 2009 fd6 civic aldim. Bu forumu gordum ve üye oldum. Okuduklarimdan cok fazla bilgi sahibi oldum tesekkur ederim herkese. Daha yeni oldugum ve ilgi alanim oldugu icin buraya yaziyorum. Fd6 aracima multimedia almak istiyorum. Bunla alakali bir baslik var mi ? Ben biraz geriye gittim fakat goremedim başlıklarda. Varsa linkini atabilir misiniz ? Veya bu baslik altinda fiyat, performans ve esterik açısından tavsiyeleriniz nelerdir soyleyebilir misiniz ? Yardimlariniz icin simdiden teşekkürler.

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Merhaba iyi günler. 2 hafta once 2009 fd6 civic aldim. Bu forumu gordum ve üye oldum. Okuduklarimdan cok fazla bilgi sahibi oldum tesekkur ederim herkese. Daha yeni oldugum ve ilgi alanim oldugu icin buraya yaziyorum. Fd6 aracima multimedia almak istiyorum. Bunla alakali bir baslik var mi ? Ben biraz geriye gittim fakat goremedim başlıklarda. Varsa linkini atabilir misiniz ? Veya bu baslik altinda fiyat, performans ve esterik açısından tavsiyeleriniz nelerdir soyleyebilir misiniz ? Yardimlariniz icin simdiden teşekkürler.

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhaba Aracınızla ilgili olarakta NaviBose Markasını Önerebilirim , FC5 Kasa gibi FD6 Kasaya görede Multimedyasının olduğunu görmüştüm, Mağazalarından Ürünü İnceleye bilirsiniz , Bir çok marka gördüm bunları birebir gidip yerlerinde inceledim ancak Görüntü netliği dokunmatik hassasiyeti performans bakımından Navibose Markası gibi olmadıklarını fark ettim, Ekran geçişleri çözünürlüğü ve araca takıldığındaki ses değişimi fark ettiriyor her şekilde , Tavsiye edebileceğim tek marka

Aracınız
Merhabalar Yeni aldığım aracıma taktırdığım Multimedya Hakkında size bilgi vermek istedim , aracımı 09 Kasımda Teslim aldım uzun zamandır arabayı almaya karar vermeye başladığımdan beri içerisindeki TEYİP sistemini beğenmediğim için daha gelişmiş daha kaliteli bir ürün taktırmak istedim bunun için araştırmalar yaptım , Bu konuda bir çok mağzayı ziyaret ederek ürünleri mağzada test etme imkanı buldum ,CİVİC için 3-4 marka seçenek var ve bunların Hepsi iç yapısının aynı olduğunu sadece Biri A Marka Biri B marka diye piyasaya getirip satışını yaptıklarını Basit Çin Ürünlerinden olduğunu gördüm , Menüleri iç yapıları herşeyi aynı , ürünleri incelediğimde ekran kalitesinin dokunmatik hassasiyetinin iyi olmadığını fark ettim , araştırmalarımı bitirdim taktırmaktan vaz geçtim... Aracımı teslim aldıktan bir kaç gün sonra tekrar internette gezinirken NaviBose markasını gördüm ürün farklıya benziyordu , Firmayı arayıp ürünü mağzanızda inleyebilirmiyim taktırmadan önce diye sordum , tabi gelip inceleyebilirsiniz dediler ... Ürünü test etmeye başladığımda Firma sahibi aynı zamanda ürünü tanıtmaya başladı ve gerçekten Diğer ürünler arasında en iyi ürün Diyebilirim , onca araştırma incelemeden sonra bu şekilde bi ürünü daha önce fark edememem ilginç olmuştu, Ürünün Dokunmatik hassasiyeti , Ürünün çözünürlüğü , Ürünün ses çıkışları piyasa ürünlerine göre kat kat üstün bi cihazdı... Ürünü aracıma taktırmadan önce Firma sahibi ile biraz konuştuk, Ürünleri Malesidan getirdiğini civic araç için özel olarak tasarlandığını söyledi... Ürün takıldıktan sonra aracımdada test ettim araçta herhangibi kesme , delme gibi bi işlem olmadan orjinal kabloları ile bağlantılarını yaptılar , Cİhaz aracın kapı sensörlerine kadar ekranda gösteriyor Direksion kumandası orjinal şekilde işlevini görüyor ve benim için en önemlisi ses kalitesinin ciddi anlamda değişmiş olması oldu... uzun zamandır kullanıyorum cihaz hem hız bakımından hem işlev bakımından çok üstün bi cihaz Multimedya Düşünceniz var ise gidip rahatlık ile test edip ürünü inceleyebilirsiniz. Firma Hem İthalatçı Piyasaya getiren Distribitör Hemde Teknik servisi ile hizmet Veren Firma

BURADA CİHAZIN SON TAKILDIĞI HALİNİN RESİMLERİNİ GÖREBİLİRSİNİZ KLİMA BİLGİLERİNE KADAR DESTEKLİYOR

Ekli dosyayı görüntüle 5095
Ekli dosyayı görüntüle 5096
Ekli dosyayı görüntüle 5097

Hicam urunu hala kullaniyormusunuz memnuniyet dereceniz nedir bende taktirmayi planliyorum dusunceleriniz onemli benim icin

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
navibose multimedyayı bende kullanıyorum [MENTION=10834]deathxreqion[/MENTION] un söylediklerine aynen katılıyorum. çözünürlüğü hızı gayet güzel 4k videoları bile oynatıyor fiyat performans açısından en iyi ürün diyebilirim. ekranı da çizilmiyor taktırmayı düşünenler için kesinlikle tavsiye ederim.

Geri