Boya Kalkması(Tanpon sürtme)

Merhaba arkadaşlar fc5 kasa civic elegance paket kullanıyorum. Aracın boyası sürtünmeyle kalkmış bulunmakta. Kasko ile yaptırsam haaar kaydı oluştutucaklar. Büyük çizik ve kalkma yok ama çeşitli yerlerde var bunlar paraylada çok para istiyorlar sanayide boyatsam garanti dışına çıkar mı?

MHA-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Merhaba arkadaşlar fc5 kasa civic elegance paket kullanıyorum. Aracın boyası sürtünmeyle kalkmış bulunmakta. Kasko ile yaptırsam haaar kaydı oluştutucaklar. Büyük çizik ve kalkma yok ama çeşitli yerlerde var bunlar paraylada çok para istiyorlar sanayide boyatsam garanti dışına çıkar mı?

Geçmiş olsun tatsız bir hadise yaşamışsınız kesinlikle kaskoda yaptırmanızı tavsiye etmem başıma gelmişti 250 tlye mal olacak boyayı 770 tlye yaptılar böyle oluncada haliyle hasar kaydı çıktı garanti konusuna gelincede boya ile garantinin bir bağlantısı yok garanti zaten boyayı karşılamıyor o yüzden sıkıntı yapmayın

iPad cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geçmiş olsun tatsız bir hadise yaşamışsınız kesinlikle kaskoda yaptırmanızı tavsiye etmem başıma gelmişti 250 tlye mal olacak boyayı 770 tlye yaptılar böyle oluncada haliyle hasar kaydı çıktı garanti konusuna gelincede boya ile garantinin bir bağlantısı yok garanti zaten boyayı karşılamıyor o yüzden sıkıntı yapmayın

iPad cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Teşekkür ederim bilgilendirmeniz için fakat honda servis elemanı bana garantiden çıkar demişti onun yalancısıyım bende. Hiç mi hiç güvenmiyorum onlara. Peki bir soru daha soracaktım. Ön tanponlara flap taktıracam 750 tl gibi bir fiyat biçtiler. Ayrıca garanti kapsamında mı merak ediyorum

Arkadaslar kaskodan fazla para almak icin sizleri kendi bayilerine yalanlar ile cekmeye calisiyorlar amaclari kaskodan yaptirip ne kadar kaskodan koparirsak kar kardir gozu ile bakiyolar flap olayina gelirsekde evet bayide taktirirsaniz garanti kapsaminda takiyorlar ve takilan parcalara garanti veriyorlar

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

[MENTION=10871]wondeath[/MENTION] Arkadaşımızın söylediklerine katılıyorum garanti ile tehdit edip müşterileri bağlamaya çalışıyorlar, tamponu dışarıda boyatabilirsiniz garanti ile alakası olmayan bir durum.

Geri