Civic FC5 Yeni Honda Civic Ortalama LPG Yakıt Tüketimi...

Aracınız
Kendi cevabına bende soru ile karşılık veriyorum :)
Hocam nerede yaşıyorsunuz lpg 3.04 çok yüksek, bu sabah petrol ofisinden 2,80 e aldım, aldığım benzinlikte çevremdeki en pahalı gazı satan yer, bu rakam bile gaz için yüksek.
Benim araç 2.0 accord, sizin litre fiyatındaki farkı eklersek 2.0 civic yakıt değerlerine sahip oluyorsunuz :)

Merhabalar Yenibosna OPET den aldım. (istanbul) Bende O rakamı görünce.duv. :clap:

Ben lpg kırmızı ışığı yandı ,depoyu fulledım ,ortalama 28 litre lpg aldı ..bakıcam toplam kaç km gidiyor .sehıriçi kullanım olacak. Merak edıyorummmm bi depoyla kaç km gittiğini..

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Bu havalarda sabah erken aracı çalıştırır çalıştırmaz hareket ediyorsanız , trafik de sıkışıp kalıp beklediğiniz geçiş noktaları oluyorsa ki bazen de trafiğe takilmamak için ara sokaklara daliyorsaniz bir kaç rampa ve ışık da varsa bu yollarda benim gibi 200 km bir depo lpg biter yaktigomiz benzin çabası ortalama 100/15lt yakıt tüketimim. 13.5 lt yakanlara söylüyorum normli bu dedikleri mi yapınca 15lt çıkıyor İstanbul için bu söylediklerim zira 90 sn isikda 2 kere beklemek durumunda kalıyorum.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Depoyu fulledim. İstanbul şehir içi trafiği hem de sabah akşam iş saatleri YAni sıkışık olduğu zaman da oldu akıcı olduğu zaman da karma. 256 km gitti tekrar fulledim 53 lira (2.68 den) tuttu. Kaba bir hesap ile 100 km de 8 litre - km de 20-21 kuruş yapıyor. Ama sanki bir yanlışlık var gibi sanki daha çok yakması gerekiyor gibi geldi bana.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
2016 Executive Eco Otomatik

Geri