elegance ve executive hakkında yardım :)

Merhabalar, honda civic 1.6 elegance veya executive eco lpg almayı düşünüyorum. Skoda octavia yı da düşünmüyor değilim :) Öncelikle sorum elegance ve executive arasında ki fiyat farkına değer mi.? Biraz tavsiye verirseniz sevinirim :)

Aracınız
Ben zar zor denkleştirdiğim için elegance aldım ama şimdi keşke exe alsaydım diyorum. Octavia bende baktım bence işçiliği Honda ya basar ama daha geçen AVM otoparkında yeni Octavia ile yan yana geldik iyi ki Honda civic almışım dedim.

PRA-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ben zar zor denkleştirdiğim için elegance aldım ama şimdi keşke exe alsaydım diyorum. Octavia bende baktım bence işçiliği Honda ya basar ama daha geçen AVM otoparkında yeni Octavia ile yan yana geldik iyi ki Honda civic almışım dedim.

PRA-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

2017 model 0 larda varmış ellerinde. oyle oldu mu Executive daha da uyguna geliyor. ama bu kaporta göçük bilmemneleri kurcalıyor oyle olunca da kafamı :)) 11.aydan sonra kilerde sanırım o bölgelere güçlendirme yapılmış.

Aracınız
Civic FC5 2017
Normal şartlarda Octavia bir tık daha civicden kaliteli. Ama Octavia 2006 model araba gibi duruyor. Tasarımını hiç beğenmiyorum.
Megane Elantra çok güzel mesela. Ama Octavia bir tek bana mı ucube geliyor ? :(

Normal şartlarda Octavia bir tık daha civicden kaliteli. Ama Octavia 2006 model araba gibi duruyor. Tasarımını hiç beğenmiyorum.
Megane Elantra çok güzel mesela. Ama Octavia bir tek bana mı ucube geliyor ? :(

dediğiniz gibi arada çok büyük bi fark yok bencede. aracı genelde sofya edirne izmir arasında kullanacağım . uzun yol yani. çok kararsızım valla hi :)

Aracınız
Civic FC5 2017
dediğiniz gibi arada çok büyük bi fark yok bencede. aracı genelde sofya edirne izmir arasında kullanacağım . uzun yol yani. çok kararsızım valla hi :)

Hocam 116 verilmez bu araca şahsi görüşürüm :) Ben 100 verdim ekim ayında elegance lpg cvt aldım. Şükür göçük felan yok. Şuan orayı güçlendirmişlerdir diye düşünüyorum salak değiller ya bu kadar olaydan sonra hala o şekilde üretmezler.

Lakin aracın yakıt tüketimi hayal kırıklığı oldu. Lpg li haliyle çoğu kişi ortalama 35 krş yakıyor şehir içi.
Octavia 1.0 tsi ile benzinde gezersiniz 35-37 kuruşa şehir içi :)
Ama dediğim gibi onda da tip yok :D

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=11768]EJDERKEN[/MENTION] Exenin öne çıkan extraları ve benim görüşüm,
Deri koltuk, benim açımdan olmasa da olur bir önceki aracım accordta vardı soğukta oturması bir dert sıcakta oturması ayrı bir dert :)
Multimedya, keyfimi bağlı olarak dışarıda ucuza mal edebileceğim bir özellik.
Led farlar, ucuza ister isem led takabileceğim bir özellik.
Anahtarsız çalıştırma, bu özellik güzel ancak bunun için de o kadar para veremem :)

Abi ben bunu bildim bunu söylerim imkanın varsa en gırtlak dolusunu al boş yada orta paket alma herşey olsun yok ona gerek yok buna gerek yok diye bişey yok. Al abi arabanda hayalet ekranda olsun deri koltukta olsun full led teknolojiside olsun geri goruste olsun anahtarsiz calistirmada olsun. Gerekirse kullanma ama dursun abi bulunsun arabanda. Teknolijinin gerisinde kalma bu saatten sonra anahtari arayipta araba calistirma yil olmus 2018.

SM-G955F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2017
LPG ile şehirlerarası 20krş yakıyor, şehiriçi ortalama kış şartları 26 krş yakıyorum. Agresif kullanırsanız yakıt artar tabi.

kayhanbozkus

0
Yönetici
[MENTION=10335]ONUR-RS[/MENTION] ne guzel demissin imkanin varsa. İmkanin neye yetiyorsa onu almak zorunda kaliyorsun iste :)

HUAWEI MT7-L09 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri