Arkadaşlar merhaba sizden tavsiye alabilrmiyim bu

Oguz6

0
Aracınız
Geçen yıl Civic fb7 kasa aracımı sattıktan sonra fc5 almak üzereyken göçük probleminden dolayı sıfır başka bir marka araç aldım ama bir türlü alışamadım aslında aracın bir problemi yok ama içime sinmedi maddi zararım olacak ama aracımı satıp fc5 kasa almayı düşünüyorum ancak aracın makyajlanmasını bekliyimmi yada uzun sürer mi çıkması yoksa 2018 modelinimi alayım karar veremedim tavsiyemiz nedir

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Arkadaşlar merhaba sizden tavsiye alabilrmiyim bu

Aceleniz yoksa makyajı bekleyin bence. Makyajla mevcut sorunları çözeceklerini düşünüyorum.

Son düzenleme:

Oguz6

0
Aracınız
Hamit bey önümüzdeki seneye kadar çıkacağını bilsem bekliyecem ama benim cekindigim 2 yada 3 yıl sürmesi

Trust

0
Aracınız
Sene sonuna makyaj yer. Aldığınız araba ne ki içinize sinmeyen.

Oguz6

0
Aracınız
Corolla nedendir anlamadım aslında daha önce de kullanmıştım ama Civic ten sonra olmuyor inşallah yıl sonuna kadar gelir

Aracınız
Merhaba.
1.6 aynı motor ve aynı cvt şanzımanda Corolla 136 hp güç ve 7.8 lt şehir içi yakıt sunuyor.
Ben olsam hem yakıt hem yeni makyajlı hali güzel duran Corollayı kesinlikle düşünürdüm.
Ayrıca göçük için mahkemesi devam eden, oluştukça servise başvuranlar var. Yenilerde artık yok deniyor ama zamanla aylar sonra oluşuyor bildiğim kadarıyla.
Hiçbir aracın hakkını yememek lazım, civic şuan en yakışıklısı Allah var.
Karar sizin tabiki.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Son düzenleme:

Oguz6

0
Aracınız
Teşekkür ederim Arif bey haklısınız motor ve şanzıman aynı ama araç heyecan vermiyor inanın evet sıkıntıları var ama fc5 hoş araç galiba makyajlanmasını beklemek lazim

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Biraz garip bir yorum olacak ama corolla’lar bana çok robot oyuncak gibi geliyor. Özellikle cvt şanzımanlı otomatikleri. Honda daha bi kendine has duruşu ve gidişi olan bir araç gibi

Geri