Cam çatlaği hk.

herkese iyi merhaba

Yeni aldigim 2014 model honda civic excu. Model aracimin onune diger aractan gelen tas catlamaya yol acti catlak gittikce buyuyor kaskom sampo japondan yerli on cam takilirsa ucret istemiyorlar ama orjinal camda 250 tl gibi bir para odemem gerekiyor sizce ne yapmaliyim

ASUS_Z002 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
herkese iyi merhaba

Yeni aldigim 2014 model honda civic excu. Model aracimin onune diger aractan gelen tas catlamaya yol acti catlak gittikce buyuyor kaskom sampo japondan yerli on cam takilirsa ucret istemiyorlar ama orjinal camda 250 tl gibi bir para odemem gerekiyor sizce ne yapmaliyim

Orjinal camdan şaşmayın derim, bir daha kasko yaptırırken poliçenizde orjinal cam değişimi olmasına dikkat edin.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Poliçeye tekrar baktim %20 sini odemem gerekiyor 2000 tl de 400 tl gibi bir rakama geliyor muadil camin ne gibi eksileri vardir sizce teşekkür ederim

Mercekleme,cam yüzeyinde dalgalanmalar,objelerin daha yakın veya daha uzak algılanması,dalgalanmadan kaynaklanan sileceklerin iz bırakması.Bunlar aklıma gelen birkaç problem.Tabii bu hatalar kesin olacak diye birşey yok.Belki de kusursuz gelecek.Zaten honda orjinal cam diye Türkiye de ürettirdiği camlardan gönderecek size.Orjinalin artısı bu yazdığım problemlerle karşılaşırsanız garantiden değişme şansınız olacak.

Aracınız
Merhabalar, benim araca dün gece muhtemelen yoldan geçen araçtan taş gelmesi sonucu ön cam bir karış kadar çatlamış. Kasko Halk sigorta, paliçede "anlaşma olmayan sevislerde değişim yapılırsa yüzde 20 muafiyet uygulanır." diyo. Yüzde 20 ben mi ödeceyeceğim onlar mı ödeyecek acaba? İlk kaskom ve ilk hasarım olduğu için bilemedim.

Geri