2. El Araç Satışında Araç Marka Verileri

Ugr60

0
Arkadaşlar mynetteki haberde 2. Elde en çok satış yapan araçların markalarını ve satılan araç sayısını içeren bir haber yapmış. Veriler ve haber ne derece doğrudur bilmem ama listede Hondanın olmaması beni hayli şaşırttı. 20200713_113635_HDR.jpeg

LG-H850 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Arkadaşlar mynetteki haberde 2. Elde en çok satış yapan araçların markalarını ve satılan araç sayısını içeren bir haber yapmış. Veriler ve haber ne derece doğrudur bilmem ama listede Hondanın olmaması beni hayli şaşırttı. Ekli dosyayı görüntüle 260533

Wosvagenin ürün yelpazesi çok geniş onu biraz açmak lazım. Diğerleri flocu onlarda ticari olarak çok gözükür. Honda ise perakendeci değil kişisel olarak satıyor. Belli bir müşteri kitlesi var.

Faaliyet Ayn-ı Lezzettir...

Aracınız
Civic FK7 HB 2019
Arkadaşlar mynetteki haberde 2. Elde en çok satış yapan araçların markalarını ve satılan araç sayısını içeren bir haber yapmış. Veriler ve haber ne derece doğrudur bilmem ama listede Hondanın olmaması beni hayli şaşırttı. Ekli dosyayı görüntüle 260533

honda alan kişi arabasını satmıyor :) satsam ne alıcam diye düşünüyor. diğer markalarda alıyor olmuyor satıyor bir daha alıyor olmuyor. Honda alana kadar böyle devam ediyor :) . yani pazarda hareketlilik oluyor o kadar. ilanı veri 2 haftada hondayı satarsın rahat ol.

Geri