2000 1.6 İes D16y4 Kol Çıkarttı

Aracınız
Civic EK
Selamlar arkadaşlar. 2000 model 1.6 ies model aracım dün gece uzun yol yaparken kol çıkarttı. Bugün incelediğimizde bloğu parçaladığını gördük. Komple D16Y4 kodlu motor lazım. Çıkmacı olan ya da bu tür işleri kovalayan, bilgisi olan yardımcı olabilir mi? Fiyatları nelerdir?

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
> Tanışma bölümünde kendinizi tanıtırsanız memnun oluruz.

> Geçmiş olsun. Ustam ile görüştüm. Komple motor 7-8.000 tl.'den aşağıya bulunmaz dedi. İşi bilmeyenler için iyi olmayan motorda verebiliyorlarmış. İkamet Konya yazdığınız için yakınsınız fikir alınabilir.
Mehmet Yeşiloba 0533 727 9788

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Aracınız
Civic EK
Ustanızla görüştüğünüz ve bana bilgi sağladığınız için teşekkürler. Kendisi ile bi görüşme sağlamakta fayda var yarın ilk işim bi fikrini alıyım.

Merhaba, benim aracımda da usta yatak sesi var komple yapılsa iyi olur dedi 8.000 lira civarı çıkar dedi arkadaşlar sizce nasıl fiyat ? Veya daha uyguna nasıl kurtulabilirim ? Aracım 1997 1.6 Lsi Güvenlik Paket Euro Civic

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Merhaba, benim aracımda da usta yatak sesi var komple yapılsa iyi olur dedi 8.000 lira civarı çıkar dedi arkadaşlar sizce nasıl fiyat ? Veya daha uyguna nasıl kurtulabilirim ? Aracım 1997 1.6 Lsi Güvenlik Paket Euro Civic

Biz usta değiliz. Fakat açmadan net fiyat verilemez. En iyi olay krank, segman ve silindir duvarı sağlam ise yatak set halinde değişir. Yatak ses yapıyor ise krankı aşındırır dikkat edin!

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Aracınız
Civic FK7 HB 2017

sadece yatak sesi varsa piston kolları, krank mili, krank mili yatakları ve krank keçeleri değiştirilse yenilense iyi olur, segman piston silindir ve subaplara girilirse eğer bunlarda bir problem yoksa bence kurcalayıp bu parçaların doğasını değiştirmek belki iyi olmaz komple motor yerine sadece en alt kısımı yaptırmak daha mantıklı gibi eğer yağ ve su eksiltme yoksa tabi ki, günümüz yeni modelleri 15-25000 lira gibi masraf tutarken 2000 model bir Honda da rektefiye masrafının 8000 lira olması çok olmasa da eskiyi satıp yeni araç bulmanın zor olduğu şu günlerde doğru tercih te olabilir ancak iyi bir tamirci bulup düzgün şekilde tamir edilebilir ise.

Geri