2001 Vtec Es Direksiyon Kutusu Hakkında

İyi günler beyler. Direksiyon ile ilgili şikayetim var. Ne tarafa çevirsem o tarafa çekiyor araç. Rot balans yapıldı ama nafile ne yapmam gerekir tamir görse düzen tutar mı?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Aynı araçtan bendede var. Öncelikle hondayı iyi bilen usta bakmalı. Tamiri mümkün ise yapılır. Yoksa yeni kutu lazım. Orjinale yakın bir marka vardı ismini hatırlayamadım.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

İyi günler beyler. Direksiyon ile ilgili şikayetim var. Ne tarafa çevirsem o tarafa çekiyor araç. Rot balans yapıldı ama nafile ne yapmam gerekir tamir görse düzen tutar mı?

Merhaba aracın direksiyon kutu ayarı yapılacak bilgisayar ile gerekirse kutu sökülüp yağlanacak bu araçların direksiyon kutusu eps yani motor ile çalışıyor elektrikli

Aracınızda daha önceden muhtemelen direksiyondan ses geliyordu ustalardan direksiyonun ayar cıvatasını sıkıp sorunu bir nebze azaltmış oluyor lakin bu aradada direksiyonun kendi kendini manevra sonrası toplama yeteneği kayboluyor direksiyonum tparlasın ses önemli değil diyorsan gevşettircen yok ses olmasın diyorsan böyle devam etcen her ikiside olmasın dersen söktürcen orda plastik burç var aşınıyor onu metalden yapıyolar diye duydum. Lakin hondalarda kroniktir çok erken bozulur. Bendede sanki amortisör kule takozu yada ön takımdan ses geliyor gibi huylanıyorum abimin tamirhanesine gidiyorum ısrarla ön takım değil direksiyon diyor. Söküp direksiyon tamircisine götürmeli oda randevuyla iş yapıyor geniş zaman istiyor anlıycan

Geri