Civic FB7 2012 EKRAN MONTAJI-ANDROİD ÇERÇEVESİ

Aracınız
Civic FB7 2012
Merhaba arkadaşlar. 2 ay önce 2012 model civic aldım. Daha sonra radyo yerine android ekran araştırdım ve letgodan temiz bir ürün denk getirip aldım. Fakat aldıktan sonra ürünün 2011 modelden çıkarıldığını yani bendeki araca çerçevesinin uymadığını farkettim. Cihazı çerçeveden çıkardım fakat montaj için çerçeve gerekli. Bir çok yerde aradım fakat bulamadım.Eğer çerçeve bulunmuyorsa aracına uyan arkadaşlara uygun fiyata verebilirim. Önceliğim kendi aracımda kullanmak.Yardımcı olabilecek arkadaş var mı yönlendirebilir mi memnun olurum. Ekranın fotolarını ekliyorum. Çerçeveli fotosu mevcut. Çerçeveye montaj için arkasından 4 küçük vida tutuyor. Yani 10.1 inç büyüklüğünde android ekrandan bahsediyorum.. Teşekkürler şimdiden....

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2020-01-21 at 11.30.39 (1).jpeg
    WhatsApp Image 2020-01-21 at 11.30.39 (1).jpeg
    66.7 KB · Görüntüleme: 86

LooSii

Özel Üye
Aracınız
Civic FB7 2015
Hocam siz Fd6 uyumlu android multimedya almışsınız. Sizin aracınız Fb7. Elinizdeki ürüne çerçeve bulmanız imkansız denecek kadar zor. Elinizdeki ürünü satıp, Fb7 uyumlu android ekran bakmanızı tavsiye ederim.

İyi akşamlar.

Aracınız
Civic FB7 2012
Hocam siz Fd6 uyumlu android multimedya almışsınız. Sizin aracınız Fb7. Elinizdeki ürüne çerçeve bulmanız imkansız denecek kadar zor. Elinizdeki ürünü satıp, Fb7 uyumlu android ekran bakmanızı tavsiye ederim.

İyi akşamlar.
Anladım üstadım teşekkür ederim desteğiniz için.

Uyarmı bilmem ama

Aracınız
Civic FC5 2020
Hocam linkteki çerçeve uymaz sizdekine boşuna paranız gitmesin, size bu şekilde çerçeve lazım.
Bunu da bulmanız çok çok zor.
Bence de elinizdekini bir FD6 sahibine satıp, kendi aracınıza uygun bir cihaz almanız en mantıklısı.Screenshot_20200122_190142.jpeg

???? ??? ???????? (??????)
???? ??? ????????? ??-? ?-???? (?????)
???? ??? ???????? ?-???? (?????)

Aracınız
Civic FB7 2012
Hocam linkteki çerçeve uymaz sizdekine boşuna paranız gitmesin, size bu şekilde çerçeve lazım.
Bunu da bulmanız çok çok zor.
Bence de elinizdekini bir FD6 sahibine satıp, kendi aracınıza uygun bir cihaz almanız en mantıklısı.Ekli dosyayı görüntüle 256702

Evet maalesef böyle bir çerçeve bulmak çok zor. Bu gönderdiğiniz resimdeki sanki bendekiyle aynı model

Aracınız
Civic FC5 2020
Hocam zaten genel olarak tüm araçlarda aynı yada benzer cihazları kullanıyorlar, çerçeve ve soketler araca özel oluyor.
Evet maalesef böyle bir çerçeve bulmak çok zor. Bu gönderdiğiniz resimdeki sanki bendekiyle aynı model

Geri