Civic FB7 2012 FB7 aracıma vavacars ön teklifi

Aracınız
Civic FB7 2013
Aracın direğinde hasar ve işlem yok hocam. Kapı ya da orta direkten darbesi yoktu aracın. Fotoğrafta görüldüğü gibi sadece çamurluk ve kapı önünde hasar vardı, onlarda diğer araca sürtme ile oluştu ve yetkili de değişti.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Biliyorum hocam fotoğrafı görmüştüm. Ama şuan expertiz raporunda iki direkte boya var yazıyor. Bunu da alıcıya anlatmak zor iş. Herkesin başına gelebilir Allah vermesin. Ama direk boyalı ibaresi çok net bir şekilde fiyatı düşürür ve satışı zorlaştırır.
yani sizin için bu anlamda gayet karlı bir satış oldu. Piyasanın düşüş trendine girmesi de sizin lehinize oldu.

Biliyorum hocam fotoğrafı görmüştüm. Ama şuan expertiz raporunda iki direkte boya var yazıyor. Bunu da alıcıya anlatmak zor iş. Herkesin başına gelebilir Allah vermesin. Ama direk boyalı ibaresi çok net bir şekilde fiyatı düşürür ve satışı zorlaştırır.
yani sizin için bu anlamda gayet karlı bir satış oldu. Piyasanın düşüş trendine girmesi de sizin lehinize oldu.

Haklısınız, alıcı bu konuya şüphe ile bakacaktır tabiki. Benim tahminim, araçta 2 kere dolu hasarı olmuştu, tavan ve tavan boyunca olan yatay direklerdeki göçüklere bu dikey direklerden müdahele etmiş olabilirler. O noktalardaki lokal boyanın sebebi de bu olabilir belki. Tamamen tahmin tabi. Ama siz söyleyene kadar farkında bile değildim bu lokal boyanın

Bu arada, şimdi tekrar siteye girdim. Fiyatı daha da düşmüşler. 778,900 TL şu anda
Hakikaten piyasa çok durgun demekki. Telefonla arayıp 700bin teklif etsem çok küfür yermiyim acaba ? 🤪

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2013
Sizin adınıza sevindim. Hiç uğraşmadan satmış oldunuz. Satarken de biraz da Vavacars ekmek yesin yazmıştınız ama :)

Geri