2015 civic bluetooth baglanti sorunu

Arkadaşlar merhaba. 1 ay önce 2015 civic araba aldım bluetooth bağlantısıni yapamiyordum servise gittim ve soket in olmadığını soylediler bütün kurulum ve alt yapı var ancak soket yok. Kendimiz almamız gerekiyörmüş. Bu konuda bilgi sahibi olan var mı bu parçayı nereden bulabiliriz teşekkürler...

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Fiyat bilgisi verilmedi yalnızca serviste çalışan arkadaş sağ olsun çıkma bulabilirsin dedi ancak herhangi bir yerden bulamadım. biraz araştırma yaptım ekran taktırmaya kalksak 1.000 TL'den başlıyor. araçta eksik olan parçada pahalı bir şey değildir diye düşünüyorum ama nerede :)

Merhaba soket dediği parça obd2 tarzı birşeyse bende mevcut 2 tane almıştım 1ni kullanıyorum.
İşine yaratacaksa uygun fiyata veririm.

SM-G928C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Arkadaşlar merhaba. 1 ay önce 2015 civic araba aldım bluetooth bağlantısıni yapamiyordum servise gittim ve soket in olmadığını soylediler bütün kurulum ve alt yapı var ancak soket yok. Kendimiz almamız gerekiyörmüş. Bu konuda bilgi sahibi olan var mı bu parçayı nereden bulabiliriz teşekkürler...

Bahsettiğiniz soket konusunu biraz detaylandırır mısınız? Siz telefonunuz ile bluetooth araması yapınca arabanızın bluetooth servisini görebiliyor musunuz?

Subat

0
Aracınız
Saçmalamışlar soket ne alaka alt yapı varsa o soketi biz opisyon olarak mı alıyoruz orjinal değil mi cihaz? Ayrıyetten dışarıdan taktırsanız bile fark etmez olur yani soketi çalmadılarsa. Bir de şöyle bir şey söyliyim benim fc5'imden önce fb7'im vardı 2013 model onu aldığımda full paketini aldım ama opsiyon olarak bana double söylediklerinde kabul etmemiştim o zamanki şartlarla sonra tesisat felan yaptırınca hepsini elden geçiriyim dedim gittim AVT marka double teyp aldım yaklaşık 1 hafta boyunca bluetooth çalışmadı ve geri götürdüm onlarda bana soket sıkıntısı var demişlerdi ama 1 hafta sonra kendi kendine düzeldi eğer orjinal teyp ise geri götürün dilekçe yazın arabanın eksik parçası olmaması lazım..

Arkadaşlar hepinize cevaplar için teşekkür ederim. Aracı 2. el olarak satın aldım ve panelde yer alan Tel tuşuna basınca işlev görmüyordu (yani hiç bir şey olmuyordu). Bende garantisi olduğu için honda servise götürdüm. Araç torpidosunu açınca orada bir panel var ve bilgisayar hard diski gibi bir soket var ancak sorun benim araçta yok :). Usta bana araca ekran takıldığını ve daha sonra söküldüğünü söyledi büyük ihtimalde o zaman alınmıştır dedi. o yüzden bu parçayı arıyorum...

Geri