2015 Dream Geri görüş kamerası görüntüyü i-mid ekranına aktarma

Aracınız
Civic FB7 2015
Merhaba, 2015 Honda Civic Dream bir araç aldım. Geri görüş kamerasının görüntüsünü i-mid ekranına aktaramak istiyorum. Birkaç yere sordum kimileri olmaz dedi, kimileri ekran çözünürlüğü kötü oluyor dedi.
Konu hakkında bilgisi olan ve İstanbul içi bu işi iyi yapacak yer önerisi olna var mıdır ?
Hayırlı günler

Aracınız
Civic FB7 2012
Merhaba, 2015 Honda Civic Dream bir araç aldım. Geri görüş kamerasının görüntüsünü i-mid ekranına aktaramak istiyorum. Birkaç yere sordum kimileri olmaz dedi, kimileri ekran çözünürlüğü kötü oluyor dedi.
Konu hakkında bilgisi olan ve İstanbul içi bu işi iyi yapacak yer önerisi olna var mıdır ?
Hayırlı günler
Mrhaba hocam, sorunuza cevap bulabildiniz mi? I-mıd ekrana görüntüyü aktarabildiniz mi? Cevap yazarsanız cok cok sevinirim.

Merhaba hocam bende 2016fb7 var cylone marka ekranlı müzikçalar kullanıyorum kumandasımda ccc diye bir tuş var oma bastıgımda kameraya gecersin

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Onur T.
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Mrhaba hocam, sorunuza cevap bulabildiniz mi? I-mıd ekrana görüntüyü aktarabildiniz mi? Cevap yazarsanız cok cok sevinirim.
aliexpressde imid ye harici kamera baglamak için kablolar var onlardan alırsanız univesal kameranızı imid ekrana yansıtırsınız

Geri