2015 fb7 direksiyondaki telefon tuşları

3. Tuş gelen arama sırasında meşgule alma değil miydi daha önce öyle okudum sanırım, bende mevcut fakat sesli arama nasıl yapılır onu bilmiyorum

POT-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Telefonu bağladığımız ekrandan hızlı arama bölümünde seçtiğimiz numaraya ses komudu veriliyor 3 tuşa basıp söylediğimizde arama yapıyor

POT-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2012
benım sormak ıstedıgım o tuş kısmını nasıl bula bılırım ınternette bulamadım onun ıcın bılgı almak ıstıyorum bırde fb7 nın kapı hoparlorlerı kac ın 13 mu 16 ınc mı kapıdakıler bırde arka pandızottekıler kac ınc bılgınız varmıdır

Aracınız
benım sormak ıstedıgım o tuş kısmını nasıl bula bılırım ınternette bulamadım onun ıcın bılgı almak ıstıyorum bırde fb7 nın kapı hoparlorlerı kac ın 13 mu 16 ınc mı kapıdakıler bırde arka pandızottekıler kac ınc bılgınız varmıdır
Hoparlörler 16 cm fakat 3 vidalı. Yani yeni alınan yuvarlak hoparlörlere ya araya kasnak kestirilcek yada eskisi yırtılarak adaptör görevi görmesi için kullanılacak.
Direksiyon tuşları elbette serviste vardır ama bulunduğunu ilde hurdaya, parçalamaya ayrılmış bir fb7 bulursanız ondan temin edin.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri