Civic FC5 2017 FC5 Executive tampon eklentisi hk acil yardım

Arkadaşlar herkese Merhaba,

2017 Executive FC5 alacağım. Bu benim ilk Honda aracım olacak inşallah. Bir araç beğendim ancak tamponları diğerlerinden biraz farklı geldi gözüme.

Satıcı arkadaş fabrikadan bu şekilde istenerek üretildiğini , yani orijinal tampon olduğunu belirtti.

Tecrübeli arkadaşlar yorum yapabilir mi bu tampon eklentileri orjinal midir yoksa sonradan yan sanayi olarak takılan tarzda mıdır ?

Konu benim için önemlidir değerli yorumlarınızı rica ediyorum ( Fotoğraflar'da kırmızı işaretlediğim bölgeleri soruyorum)

1.jpg

2.jpg

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    158.7 KB · Görüntüleme: 73
Aracınız
Civic FC5 2018
Merhaba, şimdiden hayırlı olmasını temenni ederim.İsaretlediginiz kısımlar benim bildiğim kadarıyla tampon eki,net üzerinde satılıyor, Çamkıran'da da mevcuttu en son.Tampon standart bunlar ek.Araci teslim almadan ekletmis olma ihtimali üzerine orjinal demiş olabilir...

Anladım hocam yorumunuz için teşekkür ederim. Eğer ileride göze hoş gelmeyip iptal edilmek istenirse orjinal tamponda herhangi bir sorun yaratır mı boya kalkması vs ?

j c K

0
Aracınız
Civic FC5 2018
Anladım hocam yorumunuz için teşekkür ederim. Eğer ileride göze hoş gelmeyip iptal edilmek istenirse orjinal tamponda herhangi bir sorun yaratır mı boya kalkması vs ?
Yaratır, silikon varsa boyayı kaldırır. Yoksa bile renkte ton farkı oluşturur. Ama bu paket şehir paketi gibi. Yani sadece eklenti Bodykit değil. Bence hoş duruyor ama sizin beğenmeniz daha önemli.

Yaratır, silikon varsa boyayı kaldırır. Yoksa bile renkte ton farkı oluşturur. Ama bu paket şehir paketi gibi. Yani sadece eklenti Bodykit değil. Bence hoş duruyor ama sizin beğenmeniz daha önemli.

anladım hocam bence de hoş duruyor ama gözüme farklı geldiği için sormak istedim. İleride iptal edilmek istenirse boyayı kaldırır ve o bölge kesin olarak boyanması mı gerekir ? Boyaya zarar vermeden sökülme durumu olmaz mı

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
anladım hocam bence de hoş duruyor ama gözüme farklı geldiği için sormak istedim. İleride iptal edilmek istenirse boyayı kaldırır ve o bölge kesin olarak boyanması mı gerekir ? Boyaya zarar vermeden sökülme durumu olmaz mı
Montajı yapan yerin marifetine bağlı biraz da. Siyah yapıştırıcıyı bastılarsa tamponu kırar bile sökerken. Sizin tercihiniz tabi ki.

j c K

0
Aracınız
Civic FC5 2018
hocam yanlış anlama da cevap verdiğim sorunun aynısını tekrar sormuşsun alıntılayarak =) 6-7 yıldır modifiyeli honda kullanıyorum. diyorum ki aracın herhangi bir yerinde boyanın üstüne yapılan her eklenti kesinlikle iz bırakır. ha bu iz çok küçük olur göze çarpmaz belki o ayrı. şimdi güneşte 3 sene duran yer ile hiç ışık görmemiş yerin renk tonu aynı olamaz zaten. ustanın el işçiliğine bağlı. silikon varsa boyayı kaldırabilir. çok uğraştırır. siyah slikon varsa kaportayı esnetebilir. zaten bu paket şehir paketi ilerde neden çıkartacaksınız onu anlamadım. kalsın böyle şehir paketi sağını solunu sürttüğünüzde alttaki parça zarar görmesin diye ekstra koruma sağlıyor işte.

Geri