2017 Model Civcivimde ufacık bir gamze çıktı. Yaptırsam mı? :)

Aracınız
Civic FC5 2017
Arkadaşlar merhaba.
2017 model Ekim çıkışlı 19.000 km de ki civic aracımın sol tarafında çok hafif (ışığa bakınca belli olan ) ufak bir gamzesi var. (göçük değil çok hafif ufak gamze)
Sizce yaptırsam mı serviste yoksa böyle dursun mu. Aracımı açıkcası ellettirmek istemiyorum. Açıkcası fazla takılmıyorum bu duruma ama yinede sorayım dedim
Yorumlarınız benim için önemli teşekkürler :)

Aracınız
Servisin belli bir zaman sonra tamamen ücret karşılığı tamir edeceğini duymuştum. Ayrıca o gamze ilk başlangıç ve büyüyor sanırsam. Zaten bahsetmişsiniz çok takılmıyorum diye ki bence köpük tamirini yaptırın.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2017
Servisin belli bir zaman sonra tamamen ücret karşılığı tamir edeceğini duymuştum. Ayrıca o gamze ilk başlangıç ve büyüyor sanırsam. Zaten bahsetmişsiniz çok takılmıyorum diye ki bence köpük tamirini yaptırın.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
hocam tavan falan sökülüyor diyorlar ondan çekiniyorum birazda

ywzckr

0
hocam tavan falan sökülüyor diyorlar ondan çekiniyorum birazda

Mart 31 e kadar arayip randevu almaniz gerekiyor, yoksa 850 olacak fiyati serviste. Sans isi biraz buyuyebilirde oyle de kalabilir. Araci nerede nasil kullandiginiza bagli. Tavan sokulmesini istemeyebilirsiniz hak veririm ama yarin oburgun daha kotu duruma gelirse uzulursunuz. Ustune 850 lira odemek zorunda kalirsin bunu da dusunup karar verin derim.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri