2018 civic Excutive Dizel aldım ekstra neler yapılabilir

Merhaba... Arkadaşlar aranıza nasipse yarın itibariyle katılmış olacağım. 2018 Excutive Dizel Otomatik alıyorum. Extradan yaptırmam gereken yada dikkat etmem gereken bir husus var mıdır?Sizlere danışmak istedim. Hayırlı akşamlarınız olsun.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Merhaba;hayırlı olsun Sıcak bölgede yaşıyor isen derikoltuk alma diğer tüm kronik olan işler zaten olacak canını sıkma.honda bu ses alır,göçük olur

Aracınız
Merhaba;hayırlı olsun Sıcak bölgede yaşıyor isen derikoltuk alma diğer tüm kronik olan işler zaten olacak canını sıkma.honda bu ses alır,göçük olur

Deri koltuk konusunda bizi de çok korkutmuslardi ancak ağustos ayının en sıcak günlerinde Marmaris'te tatildeydim ve sorun yaşamadım. Özellikle cam filmi yaptirirsaniz hic problem olmuyor.

Ygt

0
Aracınız
Deri koltukla ilgili ben de en ufak bir sorun yaşamadım. Sunroofu perdesini guneste acık unutma yeter :) zaten aldığınız pakette standart geliyor. Kapı kilitleme modülü ben de almak istiyorum.

iPad cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Merhaba... Arkadaşlar aranıza nasipse yarın itibariyle katılmış olacağım. 2018 Excutive Dizel Otomatik alıyorum. Extradan yaptırmam gereken yada dikkat etmem gereken bir husus var mıdır?Sizlere danışmak istedim. Hayırlı akşamlarınız olsun.

Yeni aracınız hayırlı olsun. CivicTR ailesine hoşgeldiniz. İyi forumlar dilerim...

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Geri