2018 dizel elegance

Aracınız
Dizelde benzinliye farklı olarak 6.2 inç multimedya sistemi geliryor bu ekran geri görüş kamerası çok karanlık güneşli havada bile sadece karanlık ekran gözüküyor bu sorunu sadece benmi yaşıyorum

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Dizelde benzinliye farklı olarak 6.2 inç multimedya sistemi geliryor bu ekran geri görüş kamerası çok karanlık güneşli havada bile sadece karanlık ekran gözüküyor bu sorunu sadece benmi yaşıyorum

[MENTION=12391]renovatio[/MENTION] Hocam sende durum nedir?

Aracınız
Civic FC5 2018
Ben de de 2018 dizel Elegance var. Ben de ekrandan çok memnun değilim açıkçası. [MENTION=6600]erenk4141[/MENTION] in dediği gibi güneş ekrana vurduğunda ekranda hiç bir şey görünmüyor. Hele de park ediyorsanız geri görüş kamerası iptal resmen. Ayrıca ben geri görüş kamerasının çözünürlüğünü de hiç beğenmedim. Sanırım bu da ekrandan kaynaklanıyor. Ayrıca bu ekranlar geri vitese takınca 2-3 sn sonra görüntüyü veriyor. Bu da bana çok yavaş geldi. Dar alanlara hızlıca park etmek pek mümkün değil. İnsan sabırsızlanıyor çoğu zaman. Aracı çalıştırır çalıştırmaz geri vitese takarsanı ekran daha tamamen açılmadığı için sarı mesafe çizgileri de gelmiyor ekrana. Onun için de biraz bekleyip öyle geri vitese takmak gerekiyor. 2012 fb7 imde hiç bu sıkıntıları yaşamamıştım. Cayır cayır çalışıyordu.
Bu honda go ekranlar bence hayal kırıklığı. Keşke adam akıllı bir ekran taksalarmış.

Lenovo K53a48 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
[MENTION=4238]cakinci[/MENTION] aynen dediğin gibi bendede 2017 benzinli elgance vardı onun ekranı bile daha başarılıydı

[MENTION=12391]renovatio[/MENTION] Hocam sende durum nedir?
üstad bana soru sormuşsun ama bildirim yok görmedim kusura bakma. çözemedim bu sorunu. kameraya gelince bendeki executive kamerayla ilgili sıkıntı yok. gece bile kameranın performansından memnunum. acaba ekran aydınlatması kısık olabilir mi arkadaşın?

Honda Civic Fc5 Executive i-DTEC 2018

Geri