2018 fc5 kasa dizel civic tamirci

Ad Soyad
Mustafa
Aracınız
Civic FD6 2011
öncelikle burda yardımcı olmaya çalışan herkese teşekkür ediyorum. bu gun aracin sorununu hallettim. gerçekten Honda markasından başka hiçbir araca bakmayan ve bu markanın herşeyini bilen dürüst bir ustaya denk geldim. bilmiyorum burda bilgilerini paylaşmam uygunmudur ama cozulmez denilen her problemi çözen bir usta. ayrıca her türlü orjinal çıkma parça da bulunuyor kendisinde. zaten araç içinde orjinal hariç hic birşey kullanmiyor. İstanbul Avrupa yakasında. İkitelli oto sanayii de . bilgisini istayen olursa veririm. herkes faydalansın isterim.
usta ismi ve yerini verirsen sevinirim

Ad Soyad
Aydın K.
Aracınız
Civic FC5 2018
öncelikle burda yardımcı olmaya çalışan herkese teşekkür ediyorum. bu gun aracin sorununu hallettim. gerçekten Honda markasından başka hiçbir araca bakmayan ve bu markanın herşeyini bilen dürüst bir ustaya denk geldim. bilmiyorum burda bilgilerini paylaşmam uygunmudur ama cozulmez denilen her problemi çözen bir usta. ayrıca her türlü orjinal çıkma parça da bulunuyor kendisinde. zaten araç içinde orjinal hariç hic birşey kullanmiyor. İstanbul Avrupa yakasında. İkitelli oto sanayii de . bilgisini istayen olursa veririm. herkes faydalansın isterim.
burada amaç muhabbetle birlikte problemleri çözüme kavuşturmak. reklam amacı taşımadığınız için referans olduğunuz bir usta varsa sakınca olduğunu düşünmüyorum ben. ihtiyaç halinde kendi ilime yakın ustalara benim de ulaşmak işime gelirdi şahsen. teşekkürler.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Merhaba, probleminizi çözmenize sevindim. Ancak hangi parça veya yöntem ile çözdüğünüzü belirtirseniz benzer promlemleri yaşayan arkadaşlara yardımcı olmuş olursunuz. Hem de forumun amacına ulaşmış oluruz.

Ad Soyad
Metin KAYA
Aracınız
Civic FC5 2018
Merhaba, probleminizi çözmenize sevindim. Ancak hangi parça veya yöntem ile çözdüğünüzü belirtirseniz benzer promlemleri yaşayan arkadaşlara yardımcı olmuş olursunuz. Hem de forumun amacına ulaşmış oluruz.
şöyle anlatayım. dpf dolu olduğu için basınç yuksek arizasi veriyordu. dpf yi söktürttüm yikattim ama hic bir sekilde araci rejenerasyona sokamadilar. surekli dpf yi değiştirin diye ariza veriyordu. hic kimse cihazıyla bu arızayı silemedi motor surekli korumaya aliyordu.gitmedigim yer kalmadi. fark basinc sensörü arizali dediler . parca hicbir serviste yok. yurtdışı siparis vericez değiştirip denicez dediler serviste. ama kesin cozum diyemediler.
bahsettiğim usta aracin fark basınç sensorunun kesinlikle arizalanmayacagini soyledi. oksijen ve ısı sensörü hariç herseyi söktü. aracı rejenarasyona aldı. ve sorunu halletti. bu arada eger ki dpfyi söktürüp temizletmesem herseyin cok daha kolay olacagini söyledi. kullandiklari kimyasallrin filitreyi kısa süreliğine actigini ve daha cok tıkanıp temizlenmesini zorlastirdigini da soyledi.

Geri