2019 Fc5 bagajın sert kapanması

Aracınız
Civic FC5 2018
Arkadaşlar aracı alalı bir hafta oldu bagaj çok sert kapanıyor tekrar bastırmaya gerek olmadan , yani yukarıdan bırakınca küt diye normali bu mu acaba?

mturker

Özel Üye
Al hocam ben çok memnunum.. Elimde poşet varken, ellerim doluyken veya biri bagaja bişey koyacağı zaman bagajın anahtardan açılarak yukarıya kalkması gayet rahat, güzel ve havalı oluyor...tavsiye ederim

Son karar tabiki sizin. Saygılar
Aynen bu aralar zaten ihtiyacım var aslında, bebek arabası vs sürekli al koy oluyor sepete ekledim bakalım. Teşekkürler.

RMX3263 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018

mturker

Özel Üye
Bir linkte benden gelsin sanki daha uygun gibi.

n11'den HONDA CİVİC OTOMATİK BAGAJ AÇMA SİSTEMİ FC5-FB7-FD6 seçtim! Milyonlarca ürün, kaçırılmayacak fırsatlarla sana gelir!

Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
Bir linkte benden gelsin sanki daha uygun gibi.

n11'den HONDA CİVİC OTOMATİK BAGAJ AÇMA SİSTEMİ FC5-FB7-FD6 seçtim! Milyonlarca ürün, kaçırılmayacak fırsatlarla sana gelir!

Bagaj Fitili altına konulan parça metal renkli ve yorumlarda kırılıyor felan yazmışlar bu senin link teki ürüne hocam.... Bilemicem artık karar sizin..

Birde 2 Set almak daha mantıklı geldi bana...tek set dengesine bozar gibi geliyor bagaj kapağının..

Son düzenleme:

mturker

Özel Üye
Bagaj Fitili altına konulan parça metal renkli ve yorumlarda kırılıyor felan yazmışlar bu senin link teki ürüne hocam.... Bilemicem artık karar sizin..

Birde 2 Set almak daha mantıklı geldi bana...tek set dengesine bozar gibi geliyor bagaj kapağının..

Ben bunun çalışmasını yaptım aslında daha önceden çalıştığım yerde tüm herseyini hazırladım yayda buldum ama benim bulduğum yaylar bunun aynısı değildi sevinç kısa sürdü.

Kırılan parçalara gelicek olursak küçük U şeklinde olana takılan cıvata diyeyim, O kiriliyormus benim aldığımda kirilmisti nasıl bı dandik malzemeyse artık, yedekli almak lazım montaj esnasında da sıkmamak lazım haddinden fazla.

Geri