Civic FC5 2020 ex+ turbo yakıtı sizce nasıl

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
o kadar farkeder mi gerçekten? hele de CVT gibi bir verim nirvanasına göre. ne performansı, ne sarfiyatı, ne de başka bir şeyini doğru dürüst deneyemeden bir buçuk filan depo bitirmişim. 600 km civarı yapmış. değerleri bile sıfırlamayı dün öğrendim, çok geriden geliyorum. kimi zaman 3'ten 6'ya attığım oluyor kimi zaman da &'da köklüyorum ve 200'e kadar hiç kaldırmıyorum. çok istikrarsız kullanıyorum şu ara.
:D araç güçlü olunca istikrar aramaya gerek yok zaten, dediğiniz gibi keyfe keder kimse yokken bir anda gazı kökleyip uzayabiliyoruz :)
cvt ara hızlanma ve uzun yolda etkili bence. kalkışlar cvt için değil :)

Ad Soyad
Tunahan balkır
Aracınız
Civic FC5 2020
Ekli dosyayı görüntüle 269464
Ankara-İstanbul arası kışın yaptığım yakıt ortalaması, akıncı gişeler çamlıca gişeler 120 hız sabitleyiciyle gelmiştim yolda ne frene bastım ne gaza araç 1.5 turbo elegance sedan 2020

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Gazlı flan mı hocam bu yakıt tassarrufu ne ellemi ittin arabayı :) benimki sadece benzinli bu arada acaba ben biraz bastım sanırım :)

Aracınız
Civic FC5 2021
Turbo 182 hp üstadım araç, lpg yok, kışın yakıt soğuk motor ideal sıcaklıkta daha az yakar zaten yazın bu verilere ulaşmak mümkün değil en az 1 litre farkeder bu arabalara 5.5 falan yaktıran yakıtım iyi diye gezsin derim

Geri