Civic FC5 2020 Fc5 anahtarın ara sıra çalışmaması

Ad Soyad
Çağrı Gül
Aracınız
Civic FE1 2021
Merhaba arkadaşlar
Bir problemden bahsetmek istedim
Aracımı yol kenarına parkettiğimde bundan 2 3 ay önce anahtarı ile kilitlemek istedim ancak komut etmedi neyse jammer falan vardı heralde dedim anahtarı sokup kilitledim(elegance) sonrasında baktım farklı lokasyonlardada ya açmıyor ya da kilitlemiyor servise gittim
Ustanın abi pili bitmiştir değiştirelim dedi daha 8 aylık araba
Neyse eyvallah dedik pili değiştirttik
Şimdi bugünde aracı açmadı kumanda diğer kumandada bir problem görmedim başına gelen oldumu bu durumda ne yapmak gerekir acaba ?

M2007J20CG cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Merhaba arkadaşlar
Bir problemden bahsetmek istedim
Aracımı yol kenarına parkettiğimde bundan 2 3 ay önce anahtarı ile kilitlemek istedim ancak komut etmedi neyse jammer falan vardı heralde dedim anahtarı sokup kilitledim(elegance) sonrasında baktım farklı lokasyonlardada ya açmıyor ya da kilitlemiyor servise gittim
Ustanın abi pili bitmiştir değiştirelim dedi daha 8 aylık araba
Neyse eyvallah dedik pili değiştirttik
Şimdi bugünde aracı açmadı kumanda diğer kumandada bir problem görmedim başına gelen oldumu bu durumda ne yapmak gerekir acaba ?

M2007J20CG cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Merhaba, kumanda çalışmadığı zaman üzerindeki küçük lamba yanıyor mu? Yanıyor ise problem kumanda da değil alıcı antendedir. Eğer bahsettiğim lamba yanmıyorsa kumandanın lehimleri vs kontrol edilmeli.

Aracınız
Civic FC5 2019
Anahtarı cep telefonu bulunan cepte taşımayın başıma geldi aracı açamadım anahtarda sorun mu var diye elimi cebime attım telefon cebimde anahtar elimde tekrar kapıya dokununca açıldı cep telefonu blokluyor ben yaşadım

POCOPHONE F1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Konuyu açtığım günden beri aracı yoğun bir şekilde kullandım ve sorun görünmüyor. Telefonla yanyana koymamdan dolayı sorun yaşadığımı düşünüyorum. Geri dönüş yapmak istedim. Herkese teşekkürler

Mate 20 pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Yaklaşık 1,5 yıldır anahtar ve cep telefonumu aynı cebimde taşırım, şimdiye kadar hiç problem yaşamadım. Tesadüf olabilir diye düşünüyorum.

Aracınız
Civic FC5 2020
anahtarsız giriş-çıkışlı kumanda ise sanırım var bu sorun.emin değilim tabi
Yaklaşık 1,5 yıldır anahtar ve cep telefonumu aynı cebimde taşırım, şimdiye kadar hiç problem yaşamadım. Tesadüf olabilir diye düşünüyorum.

Mate 20 pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Geri