Civic FC5 2020 FC5 Exe Eco Emniyet Kemeri Bölgesinden Gelen Ses

Herkese iyi günler. Ankara’da yaşıyorum. 2020 Exe Eco Sedan aracım var. 1000 km’ye yaklaştı. Aracın sürücü emniyet kemeri bölgesinde kapı aralığına yakın yerde, 140 km hızla giderken cızırtı oldu. Sebebi ne olabilir acaba? Şehir içinde ve düşük hızlarda bu ses hiç olmadı. Videosunu çekmiştim ancak yükleyemedim. Bilgisi olan varsa memnun olurum.
İyi forumlar herkese.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

WolfRaM

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2019
Videoda anlaşılmıyor maalesef.
Tam sn belirtirseniz tekrar bakalım ama maalesef ben algılayamadım.

Hocam sessiz bir ortamdaysanız sesi sonuna kadar açıp kulağınıza yakınlaştırırsanız o şekilde net duyulabiliyor cızırtı sesi. Çok ince bir ses

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Videoyu yeni yükleyebildim. Düzgün çekemedim ama ses duyuluyor.

Ben sesi duydum. Boşta bir parça sallanarak ses yapıyor gibi. Garanti kapsamından halledilebilir. Mekanizma açığa çıkarılır. Glesyağ veya silikon sprey ile güzelce alıştırılır.
Bende bozuk yolda tıkırtı yapıyordu. Kulağın dibinde olunca insanda sinir oluyor. Silikon sprey ile gördüğüm açıklıklardan 4 taraftan sıktım ses gitmişti. Sökmeye gerek kalmamıştı.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Herkese iyi günler. Ankara’da yaşıyorum. 2020 Exe Eco Sedan aracım var. 1000 km’ye yaklaştı. Aracın sürücü emniyet kemeri bölgesinde kapı aralığına yakın yerde, 140 km hızla giderken cızırtı oldu. Sebebi ne olabilir acaba? Şehir içinde ve düşük hızlarda bu ses hiç olmadı. Videosunu çekmiştim ancak yükleyemedim. Bilgisi olan varsa memnun olurum.
İyi forumlar herkese.

Herkese merhabalar. Şu an Ankara Bora Honda Bayisindeyim. 30 bin bakıma geldim. (Rot ayarı ve şanzıman yağı dahil 4100 TL.) Her bakımda getirip göstermeme ve onların da açtık, baktık, yaptık demesine rağmen ses çözülmedi. Vazgeçtim artık sesi çözmeye çalışmaktan. İyi forumlar.

SM-A225F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Herkese merhabalar. Şu an Ankara Bora Honda Bayisindeyim. 30 bin bakıma geldim. (Rot ayarı ve şanzıman yağı dahil 4100 TL.) Her bakımda getirip göstermeme ve onların da açtık, baktık, yaptık demesine rağmen ses çözülmedi. Vazgeçtim artık sesi çözmeye çalışmaktan. İyi forumlar.

SM-A225F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
civic fc5lerin kronik sesi hocam boşverin artık kafaya takmaya bile değmiyor dediğiniz gibi yaptık diyorlar serviste ama yinede gelmeye devam ediyor.

Geri