Yeni Honda Civic FE Kasa

Aracınız
Civic FB7 2013
Söylenti ?
Koskoca şirket neden sadece arkadan itişli şanzıman yapsınki :)

Haklısın üstat bana da tuhaf gelmişti hemen paylaşayım da görsünler akılları sıra Honda Civic' i kötüleyecekler ya işte bahane arıyorlar sanırım ayrıca bu Honda düşmanlığını çözemedim ne yaptı bu firma bunlara bu kadar anlamış değilim beğenmeyen almasın kullanmasın ben fiat ve renodan sonra dünya varmış dedim vallahi trim sesi bile yok halen :)

Aracınız
Civic FC5 2020
@Hondaprojasonsan

Honda ZF şanzıman bulunuyor diyecek
Reklama ihtiyacı olmayan Koca ZF firması da çıkıp ne oluyor kardeşim biz Honda ya şanzıman satmıyoruz diye yalanlamayacak.

Şanzımanın üstünde ZF ibarelerine müsade edilecek.

ZF kullanan önden çekiş FCA grubu araçlar da mevcut.

Bir dahakine biraz daha destekli ... konuşmalarını tavsiye ederim :)

2016 - FB7 - Modulo
2018 - FC8 i-DTEC - Mugen
2020 - FC5 - Turbo & Mugen Melez :)

Aracınız
Civic FC5 2020
Önceden de yazmıştım; bayide konuştuğum yetkili: yeni gelecek olan portakal renkli honda abimiz 1.5 turbo ve lpg li olbilir dendi .

Araç şekline gelecek olursak, arka kısmı beni biraz hayal kırıklığına uğrattı. Daha agresif sportif bir yapı beklerdim . Bildiğin USA Chevrolet gibi kalin bir model olmuş (arka kısım).

Ön iç mekan ise çok sade olmuş. Biraz giulietta icine benzemiş. Biraz daha sportif olabilirdi.
Ben hondanin sedan sportif halini seviyorum.

Ön panjur kısmı güzel, yırtıcı ve kararlı. Ama arka kısım bana tam baba aracı sedan modeli geldi...

Bekleyelim, görelim bir gelsin..

Aracınız
Civic FC5 2020
Bende hibritlerin şehiriçinde istenildiğinde tasarruf, şehirdışında istenildiğinde güç verebileceğini düşündüğüm için 1.5 Turbo FC5 almak yerine 2021 kasayı beklemekteyim :)
İnş yeni Civic'te izolasyon ve montaj işçiliği konusunun üzerine biraz daha giderler :rolleyes:
Fiyatlarla ve donanımlarla ilgili bilgi sahibi oldukça forumda paylaşırız ama tahminimce ülkemizde gelmesi 2021 sonunu bulur.
Kafama yatarsa hibritler ilk geldiğinde ilk sahibi olanlardan olurum inş diye düşünüyorum :) İncelemesini de yayınlar ve sizlerin de taleplerine göre aracın olumlu-olumsuz yönlerini incelerim.
Türkiye Honda Fabrikasının kapanmasını da gözönüne alırsak yeni Civic'in daha geç gelmesi de olası.
2021 yeni civic hayırlı olsun diyelim şimdiden ??1️⃣

Aracınız
Civic FC5 2020
Şu yeni kasanın kamuflajı bi tamamen kalksında ona göre değerlendirmemizi yapalım :) beğenmezsem accord için uzun süre FC5 aracımı kullanırım. Yok çok güzrl gelirse 2022 civic, ozaman hemen alırız ?
Accord gelirse bende seninle terfi ederim ...?

Aracınız
Civic FC5 2020
Accord gelirse bende seninle terfi ederim ...

Hocam
Accord da gelecek 1.5 192 beygir olması lazım ben alırken öyle dendi banada ama ben CİTY gelse satış olarak Honda nın yükseleceğini düşünüyorum ki onlarda piyasa daralmasından dolayı çeşiti arttırarak satışlarda ivmelenir

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Hocam
Accord da gelecek 1.5 192 beygir olması lazım ben alırken öyle dendi banada ama ben CİTY gelse satış olarak Honda nın yükseleceğini düşünüyorum ki onlarda piyasa daralmasından dolayı çeşiti arttırarak satışlarda ivmelenir

Başkan , haberimiz yok hayırdır ne geliyor ? :D neye geçiyoz söyleeee , xag yüzümüzü güldürcek mi :p

Aracınız
Civic FC5 2020
Başkan , haberimiz yok hayırdır ne geliyor ? :D neye geçiyoz söyleeee , xag yüzümüzü güldürcek mi :p

@siviq Başkan sorma gitsin 34k terso yakalandık vadesi var artık bekleyecek
Accord gelecek demişti Honda damlada ki arkadaş 1.5 turbo olarak bence D segmentten de pay almak isteyecek 2.0 motor yüzünden getirmiyordu diye biliyorum 1.5 VAG grubundaki satışı görüncede getirir tahminim ama ben ya yaza satar yeni CİVİC için kampanya yapacaklardır diye düşünüyorum LANSMAN FİYATI onu yakalayarak yeni yolu gözler yada 1 sene daha beklerim fiyat ne olacak onuda bir görmek lazım çünkü JAPONYA dan gelmesi yüzünden fiyat pahalı olabilir o zaman eldeki ile devamke ?

Aracınız
Civic FC5 2020
Accord gelirse bende seninle terfi ederim ...?

gelsinde bi yakından inceleyelim, terfi ederiz :)

@siviq Başkan sorma gitsin 34k terso yakalandık vadesi var artık bekleyecek
Accord gelecek demişti Honda damlada ki arkadaş 1.5 turbo olarak bence D segmentten de pay almak isteyecek 2.0 motor yüzünden getirmiyordu diye biliyorum 1.5 VAG grubundaki satışı görüncede getirir tahminim ama ben ya yaza satar yeni CİVİC için kampanya yapacaklardır diye düşünüyorum LANSMAN FİYATI onu yakalayarak yeni yolu gözler yada 1 sene daha beklerim fiyat ne olacak onuda bir görmek lazım çünkü JAPONYA dan gelmesi yüzünden fiyat pahalı olabilir o zaman eldeki ile devamke ?

aynen başkan, vadesi geilnce trsten çıkarsın sıkıntı yok. Hele bi yeni araçlar bi gelsin fiyatı zaten şişkin olursa, FC5 ile dewamke :D

Geri