2023 fe kasa Lpg de tekleme

Aracınız
Civic FC5 2019
Arkadaşlar merhaba 2023 model eco elegance aracım var, araç 60 km ye kadar sabit hızda tekleme yapıyor bunun için servise götürdüm lpg de bir sıkıntı olmadığı 2. Ve 3. Enjektörlerin yakıt verme de kararsız kaldığı enjektörlerin değiştiği fakat düzelmediği sorunun yazılımsal bir problem den kaynaklandığı,bunun için brc den yeni bir yazılım yapılmasını istediklerini söylediler,boyle bir sorun yaşayan oldumu?

Ad Soyad
İstanbul Mersin
Aracınız
Civic FE1 2021
Merhaba, bu sorunu 1 yıldır yasıyorum. Yukarıdakı arkadasın dedıgı gıbı genel bır baslıkta var hatta. Sorunu servısler cozemıyor. Güya brc de ıtalyada ugrasıyormus. Ne zaman gelır ıse lpg ye lazım uygulayıp cozeceklermıs. Gül gibi aracı boyle salakca sorunlar ıle ugrastırıp ınsanları üzüyorlar. Ayrıca not ıstanbul mutluhan servısı bu sorundan gram anlamıyor. genel anlamda tavsıye etmıyorum o servısı

Aracınız
Civic FC5 2016
Merhaba 2022 çıkışlı Honda civic eco executive plus araç sahibiyim geçen gün aracım rampa çıkarken düşük hızda çok sert tekleme yaptı gaz yemeyip stop eder gibi oldu bu süre 3-4 sn sürdü araç kendini korumaya aldı ve tüm arıza lambaları yandı, obd cihazım ile arızanın düşük yakıt basıncı kodunu okudum ve sildim, motor arızalar silindi ancak diğer arızalar bir süre yandı 50 km sürdükten sonra aç kapa yapınca tüm arızalar söndü

Aracım bakımı yeni yapılmıştı LPG pislik gelmiştir diye düşündüm ancak aracım sanki biraz dengesiz çalışıyor gibi tekleme hissi arttı
LPG güncellemesi yapılınca tekleme hisleri gitmişti ama bu olaydan sonra tekrar hissetirmeye başladı
Yorumlarınızı bekliyorum

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Özgür baran
Aracınız
Civic FE1 2022
Merhaba 2022 çıkışlı Honda civic eco executive plus araç sahibiyim geçen gün aracım rampa çıkarken düşük hızda çok sert tekleme yaptı gaz yemeyip stop eder gibi oldu bu süre 3-4 sn sürdü araç kendini korumaya aldı ve tüm arıza lambaları yandı, obd cihazım ile arızanın düşük yakıt basıncı kodunu okudum ve sildim, motor arızalar silindi ancak diğer arızalar bir süre yandı 50 km sürdükten sonra aç kapa yapınca tüm arızalar söndü

Aracım bakımı yeni yapılmıştı LPG pislik gelmiştir diye düşündüm ancak aracım sanki biraz dengesiz çalışıyor gibi tekleme hissi arttı
LPG güncellemesi yapılınca tekleme hisleri gitmişti ama bu olaydan sonra tekrar hissetirmeye başladı
Yorumlarınızı bekliyorum

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aynı sorundan aracımı 2. Defa servise bırakmak zorunda kaldım. Muhtemelen lpg den kaynaklı araç arıza lambalarını yakıyor ve tüm sürüş destek sistemleri devre dışı kalıyor benzinde 20-30 km sürünce sorun geçiyor ama 1 hafta sonra tekrar hata veriyor.

Geri