3. Sahibinden `12 FB7 Premium, LPG, Otomatik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cagdasozkan

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2019
Kasım 2019'da 90.000 KM'de aldığım aracımı aldığım günden beri eşim ve oğlumla birlikte titizlikle kullandım. Aldığım günden beri forum üyesiyim ve gereken her türlü bakımını özenle kaydederek yaptım/yaptırdım. Hatta son iki bakım için Bursa'da ikamet etmeme rağmen bir bahane bulup Ankara Hondacı Mehmet'e gittim :) Şu an ikinci çocuğu beklemekte olduğumuz için bir akrabamın daha genç ve daha büyük bir aracını almak üzere malesef gerek ekonomik, gerekse görsel ve sorunsuzluk olarak aşık olduğum aracımı satıyorum.

Yukarıdaki ilanda gereken bir çok bilgi mevcuttur, oradan da bakabilirsiniz, yine de buraya bir iki kelam ekleyeyim.

-Aracıma 2020 Ekim ayında bir takım U ledli far aldım. Değiştirmemin en büyük sebebi ise önceki sahibinin sadece görsel kaygılar dolayısıyla başka bir takım far alıp, ve sırf bunlar halojen ampul diye LED ampul takmaya çalışıp farın içini berbat etmesi, dolayısıyla farın kısa sürede içten kararması ve su alması, ayar yapılamamasıdır. Önceki sahibi orijinalleri de başkasına sattığı için elimde orijinal far takımı yoktu. Ben de içine LED ampul taktım, fakat işçiliği babamla beraber son derece düzgün yaptığımız için kullanışlılık ve ömür olarak mükemmel durumdadır. Far değişimi ile ilgili konu şuradadır: https://www.civictr.com/threads/fb7-u-ledli-far-siparisi-verdim.2154/post-357934

Standart bakım dışında;

100.000 KM - Bujiler ve şanzıman yağı değişmiştir.

110.000 KM - Sübap ayarı uzun araştırmalar sonucu Ankara Hondacı Mehmet'de yapılmıştır.

120.000 KM - Ön ve arka balatalar değişmiştir.

Şu an 123.XXX kilometrededir.
Tramer: 5 parça halinde toplam 6000TL (hepsi rakamlı hasarlardır ve büyük bir kazası olmadığı ortadadır)
Boyalı: Bagaj Kapağı (bu bende oldu, geri geri giderken bir direğe çarptım, bagaj kapağı ve tampon boyandı ve düzeltildi, resimleri mevcuttur)
Değişen: Sağ arka KAPI SACI
FİYAT: 153.000TL

Fiyatı piyasaya göre gayet uygun tuttuğumu düşünüyorum. Forumdan gelecek arkadaşlar bunu belirtirlerse saygı çerçevesinde her türlü yardım/bilgilendirme özenle yapılacaktır.

Araç Bursa'dadır.
  • 40. Yıl Özel Seri
  • Ayarlı Amerikan Park Sinyal Modülü (tek tuşla iptal edilebilir)
  • Elektrikli katlanır aynalar
  • Kapı altı aydınlatmalar
  • Hız sabitleyici ve limitleyici
  • Fonksiyonel direksiyon
  • Android double ekran
  • Geri görüş kamerası ve park sensörü
  • Bluetooth bağlantısı
  • F1 Vites
  • Dijital klima
  • Kapılarda hafif cam filmi
  • Led ampullü farlar.
IMG_20201012_184858.jpgx16_8224480362ic.jpgx5_822448036057.jpgx5_8224480365cd.jpgx5_822448036ozx.jpgx5_822448036m3l.jpgx5_822448036ll2.jpg

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Hayırlı satışlar hocam :) bakımlı ve kondisyonunu bildiğiniz aracınızı satmanıza üzüldüm, inş kıymetini bilecek biri alır.
Bilgi olarakta, şu anda kredi faizlerinin yüksekliğinden dolayı genel olarak 2.el piyasa oldukça durgun, bu nedenle satış biraz zaman alabilir, buna göre hazırlığınızı yapmanızı tavsiye ederim.

Son düzenleme:

cagdasozkan

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2019
Inşallah. Görmeye geldi birisi, götürürken içim ciz etti resmen. Hiçbir kusurunu görmemeye başladım :) insan satacağı zaman bahane arıyor, her şey batıyor gözüne. Ama iş oraya gelince bir kıymete bindi ki anlatamam. Bakalım, şimdilik duruyor, bu alım satım işleri kısmet. Satilmazsa da keyifle binerim. Çok uzun süre binilecek bir araç gerçekten. Hatta bence fc5'den daha sorunsuz :) 40 yıl, premium ve 2012 olması ise elegance ve 2014-15lere göre de büyük avantaj bence. Dediğimiz gibi, kısmet.
Hayırlı satışlar hocam :) bakımlı ve kondisyonunu bildiğiniz aracınızı satmanıza üzüldüm, inş kıymetini bilecek biri alır.
Bilgi olarakta, şu anda kredi faizlerinin yüksekliğinden dolayı genel olarak 2.el piyasa oldukça durgun, bu nedenle satış biraz zaman alabilir, buna göre hazırlığınızı yapmanızı tavsiye ederim.

Redmi Note 7 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

cagdasozkan

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2019
Aynen hocam, kısmetse pişman olmam :) bu ufak tefek kozmetik olaylar satarken pazarlık sebebi oluyor, ama kullanımda 0 problem. Yipranmislik olarak şöyle dusunebilirim: 5000-6000 deviri bir defa filan gördüğümu düşünürsek V-Tec kullanılmadığı için eskimiş olabilir :)))
Insallah pisman olmazsiniz yipranmamis bu araba ufak tefek kozmetik eksiklikler var

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Aynen hocam, kısmetse pişman olmam :) bu ufak tefek kozmetik olaylar satarken pazarlık sebebi oluyor, ama kullanımda 0 problem. Yipranmislik olarak şöyle dusunebilirim: 5000-6000 deviri bir defa filan gördüğümu düşünürsek V-Tec kullanılmadığı için eskimiş olabilir :)))

Hocam arada benzine alıp 5000 devir üstüne çıkın, zaten esas o devirlerde aracın gücünü görmeye başlıyorsunuz diyebilirim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri