30Bin Bakım Maliyeti 12.03.2020

Aracınız
Civic FC5 2020
Arkadaşlar selam, bende 2018 fc5 Eco executive var. Araç 30.500km Honda Türkiye yi aradığımda bana corona dan dolayı 2000 km opsiyon tanıyoruz dedi bende onu kullanmak istedim. Ama şimdi pederi götürmek için bi Istanbul-sivas yapmak gerekecek, ıvır zıvır işlerle 2500km malololur bana. Açıkcası bakım yaptırıp yola gitmek 2500 ün bakımdan sonra sayılması demek. Bu 2000 km opsiyon ile alakalı bilgisi olan varmı acaba? Bu 3000km olabilirmi? Çünkü ben dönünce araç 33 bin olacak o şekilde kabul görürmü bilmiyorum,Teşekkürler

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
Orada vaktiniz olacaksa Sivas Açılım Honda da yaptırabilirsiniz bakımı.
Eğer vaktiniz yoksa kirli filtreler ve kirli yağ ile aracı yormayın derim...

????-???-??????
????-??? ?-????-?????
????-???-????? ???????

Evet üstadım bende Sivas ta bakım ihtimalini düşündüm ama bir sıkıntı olması durumunda Sivas ile bağlantı kurmak hiçde kolay olmaz sanırım. Sonra içim rahat etmedi 1000-1500km için işi şansa bırakmayın dedim ve aracı bakıma getirdim bugün birazdan işi bitecek inşallah bu gecede yola gidicem. Yardımcı oluruz derler gideriz bi sıkıntı çıkar vs yokyere garantiden olmayalım. Forumda baya tartışıldı araçlarını garantiden çıkaran vs oldu ama ben çok taraftar değilim açıkçası. Garantilik bir durum olduğunda belki bakım ücretinden çok daha fazlası cebimde kalacak kimbilir, şans birazda.

Aracınız
Civic FC5 2020
Evet üstadım bende Sivas ta bakım ihtimalini düşündüm ama bir sıkıntı olması durumunda Sivas ile bağlantı kurmak hiçde kolay olmaz sanırım. Sonra içim rahat etmedi 1000-1500km için işi şansa bırakmayın dedim ve aracı bakıma getirdim bugün birazdan işi bitecek inşallah bu gecede yola gidicem. Yardımcı oluruz derler gideriz bi sıkıntı çıkar vs yokyere garantiden olmayalım. Forumda baya tartışıldı araçlarını garantiden çıkaran vs oldu ama ben çok taraftar değilim açıkçası. Garantilik bir durum olduğunda belki bakım ücretinden çok daha fazlası cebimde kalacak kimbilir, şans birazda.

En iyisini yapmışsınız.
Hayırlı yolculuklar kazasız belasız sağ salim gidip gelirsiniz inşallah hocam :)

????-???-??????
????-??? ?-????-?????
????-???-????? ???????

Aracınız
Civic FC5 2017

Gerek yok erken bakım iyidir bende 2. Bakıma 8. Bin km yaptıktan sonra gitmiştim

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri