6 ay yatacak araç

Aracınız
Civic EK
Herkese merhaba 99 ies kullanıcısıyım ve askerlik nedeni ile arabamı 6 ay bırakmak durumundayım üstü kapalı garaj ım var oraya üstüne branda çekip bırakacağım ve 2 haftada bir marş a basması için babamdan rica edeceğim araba sürmeyi pek bilmiyor o yüzden araba yerinden çıkmayacak sabit kalacak sadece çalışacak 6 aydan sonra döndüğümde karşılaşacağım ne problemler olabilir veya şu şekilde bıraksan daha iyi olur diyebileceğiniz önerilere açığım

Aracınız
Antifirizsiz motor kullanilir mi hic ? Bir an once eklemelisin yoksa paslanir sistem antfrizi koydugunda ise sirayla en zayif noktadan patlamaya baslar. Bir kac ay araliklarla. Sakin antifirizsiz kalmasin o motor suyuda icme suyu degis distile su yani saf su ile ekliyeceksin 50/50 oraninda aracin kitapcigi varsa hangi model hangi seri antfriz uygun onu ogren once. Simdiden hayirli teskereler kardesim. 6 ay bir sey degil benim kardesimde gitti 3 ayi gecti bile ben 12 babam 18 ay yapmis dusun. :) arabani seviyorsan dediklerimi dikkate al yagi yeni degisti madem dokunma ona ama antifiriz isini bir an once halletmelisin. O ustayada gitme bir daha.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic EK
Antifirizsiz motor kullanilir mi hic ? Bir an once eklemelisin yoksa paslanir sistem antfrizi koydugunda ise sirayla en zayif noktadan patlamaya baslar. Bir kac ay araliklarla. Sakin antifirizsiz kalmasin o motor suyuda icme suyu degis distile su yani saf su ile ekliyeceksin 50/50 oraninda aracin kitapcigi varsa hangi model hangi seri antfriz uygun onu ogren once. Simdiden hayirli teskereler kardesim. 6 ay bir sey degil benim kardesimde gitti 3 ayi gecti bile ben 12 babam 18 ay yapmis dusun. :) arabani seviyorsan dediklerimi dikkate al yagi yeni degisti madem dokunma ona ama antifiriz isini bir an once halletmelisin. O ustayada gitme bir daha.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Teşekkür ederim abi evet yağ 2 ay önce değişti antifiriz de yılbaşından beri yok ekleyeyim mi şimdi birşey olur mu acaba

Geri