97 Civic Teyp Hk.

Aracınız
Civic FC5 2019
Güncelleme,
Orjinal teyp yerine bluetoth ve konuşma özelliği olan teyp almaya karar verdim.
Bu konuda bilgisi olan deneyimleyen ve tavsiye edebileceğiniz marka teyp var mıdır?

Aracınız
Civic FC5 2019
Pioneer Mvh-S315
Bu cihazı düşünüyorum. Bilgisi olan var mı? Tüm özelliklerini benim araca uyumlu hale getirebilir miyim?

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Pioneer Mvh-S315
Bu cihazı düşünüyorum. Bilgisi olan var mı? Tüm özelliklerini benim araca uyumlu hale getirebilir miyim?
Bu cihazın bağlantıları standart olarak yapılacak. Tüm özellikler cihazın bünyesinde olduğu için extradan farklı bir bağlantısı yok. Tipi ve özellikleri güzel, bende olsam bu tarz bir cihaz tercih ederdim.

Aracınız
Civic FC5 2019
Bu cihazın bağlantıları standart olarak yapılacak. Tüm özellikler cihazın bünyesinde olduğu için extradan farklı bir bağlantısı yok. Tipi ve özellikleri güzel, bende olsam bu tarz bir cihaz tercih ederdim.
Yorumunuz için teşekkürler, sanırım teyp giriş yerleride standart.. O halde bu cihazı alıyorum. İlgi için teşekkürler :)

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Yorumunuz için teşekkürler, sanırım teyp giriş yerleride standart.. O halde bu cihazı alıyorum. İlgi için teşekkürler :)
Evet standart. Eğer sizin aracınızda soketleri kesip kabloları birbirine bağlamadılarsa gelen cihazı direkt olarak soketler ile bağlayabilirsiniz.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Pioneer Mvh-S315
Bu teyp gayet kaliteli diyebilirim, uyguna bulabilirseniz mantıklı bir tercih olacaktır bence de (y)

Geri