98 ies için amartisör tavsiyesi

Aracınız
aracıma 5 sene oldu artık 4 tane yeni amartisör istiyor bi sürü seçenek var şaşdım kaldım.
Gazlımı yaglımı hangi marka almalıyım. Orta halli bişey arıyorum.
Tamir yaptırsak tanesi 30 lira garantide veriyo.
Sahibindende satan bi kişi monreo almış arkalara memnun kalmadım sertti degiştirdim diyor. Tanesi 90 lira
Mahler marka tanesi 120 lira
KYB marka tanesi 150-200 lira arası
Agape marka 120 lira
Federal power 110 lira
birde alman malı optimal marka var 110 lira

fikirleriniz için şimdiden teşekürler

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=1336]gecetilkisi[/MENTION] Amortisör çok anladığım bir konu değil bir tek bildiğim monroe var :)

Aracınız
onuda almıs takmıs bırı. cok sert geldi diyor. yarım saat sonra gıttım servisden 1000 liraya taktırdım dıyor anlamadım bende

Aracınız
optımal kesinlikle alma sıfır amortisör orjınalin patlak halınden daha çok ses yapıyor bıldığın her çukurda tıkırdıyor,satan arkadas ısrarla alman malı kalıtelı oldugunu iddaa etti aracımdaki yaya bahane buldu z rotuna bahane buldu 5 defa söktürüp taktırdım en son yenı bir çift verdi oda aynı tıkırtıyı yapınca anladık dandik amortisör olduğunu o kadar işcilik verdim ki hala hatırladıkça moralim bozuluyor,hondalarda orjinale en yakın konfor kyb de maddi durumunu el verirse bundan al kesinlikle ucuza kaçma

Reis

0
Aracınız
Kyb al zaten genelde kullanılan bu markadır diğerlerine göre biraz tuzlu ama diğerlerinden alıp canın sıkılacağına kyb nokta atışı olur...

Aracınız
Gazlı alma da Getz imin arkalar gazlı idi bildiğin düz yolda bile beşik gibi yaylaniyordu

mobil

Aracınız
orjinal ıyıdırde aracda dayanmıs 20 yaşına 800 parca 50 lira işçilik 850 çok geliyo. amartisör tamiri yapan yer varmıs ankarada 200 lirayı bulmuyo hepsi garantide veriyo. galiba yolum ankaraya düştüğünde üzerindeki amartisörleri tamir yoluna gidecem.

Geri