Anahtarlardan pencere kapatma?

Ad Soyad
Denizi
Aracınız
Civic FC5 2021
Arkadaşlar megane da camların hepsi açık olsa dahi anahtardan aracı kitlerden kapatabiliyordum. 2021 fc5 executive civic de bu özelllik yok doğru mu. Pencere açık kalıyor kapatmıyor. Gerçekten böyle bir özelliği yok mu

Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
Arkadaşlar megane da camların hepsi açık olsa dahi anahtardan aracı kitlerden kapatabiliyordum. 2021 fc5 executive civic de bu özelllik yok doğru mu. Pencere açık kalıyor kapatmıyor. Gerçekten böyle bir özelliği yok mu
@Denizyagmur012 2018 Fc5 Eco elegance otomatik aracım....Bende bu bahsettiğin özellik mevcut....şöyle yapıyoruz

camları ve sanrufu açmak için ...anahtardan kapı açma tuşuna basıyoruz , bırakıyoruz..kapı kilidi açılma sesi geliyor..hemen ardından 2 .kez kapı açma tuşuna basıp/basılı tutuyoruz bütün camlar ve sanruf açılıyor....tuşu bıraktığımız yerde hepsi birden duruyor....

Camları ve sanrufu Kapatmak için; anahtardan kapıları kilitleme tuşu ile yukarıda bahsettiğim şekilde yapıyoruz, 1 kez kilitliyoruz 2.kez kapı kilitleme tuşuna basılı tutuyoruz bütün camlar ve sanruf kapanıyor..camlar ve sanruf tam kapanana kadar kumandadan kilitleme tuşuna basılı tutuyoruz....iyi günler..

Son düzenleme:
Ad Soyad
Denizi
Aracınız
Civic FC5 2021
@Denizyagmur012 2018 Fc5 Eco elegance otomatik aracım....Bende bu bahsettiğin özellik mevcut....şöyle yapıyoruz

camları ve sanrufu açmak için ...anahtardan kapı açma tuşuna basıyoruz , bırakıyoruz..kapı kilidi açılma sesi geliyor..hemen ardından 2 .kez kapı açma tuşuna basıp/basılı tutuyoruz bütün camlar ve sanruf açılıyor....tuşu bıraktığımız yerde hepsi birden duruyor....

Camları ve sanrufu Kapatmak için; anahtardan kapıları kilitleme tuşu ile yukarıda bahsettiğim şekilde yapıyoruz, 1 kez kilitliyoruz 2.kez kapı kilitleme tuşuna basılı tutuyoruz bütün camlar ve sanruf kapanıyor..camlar ve sanruf tam kapanana kadar kumandadan kilitleme tuşuna basılı tutuyoruz....iyi günler..
Teşekkür ederim yanıt için hocam deneteceğim kısa zamanda eyvallah

Ad Soyad
Denizi
Aracınız
Civic FC5 2021
Peki ortalama yakıt litresini nasıl sıfırlıyoruz gösterge ekranındaki acaba ?

Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
Ad Soyad
Murat Örs
Aracınız
Civic FC5 2018

Yarın deneyip buraya yazacağım olursa çok mutlu olurum. Bende de fluence vardı eskiden onda da oluyordu çift basınca tüm camlar ve açık ışık vs varsa kapanıyordu.

Ad Soyad
Denizi
Aracınız
Civic FC5 2021
Hocam denedim anahtar olayı çalışıyor otomatik çalışıyor hatta sunroof u anahtardan yarısına kadar bile kapatabiliyoruz tam kapatmaya illa gerek olmuyor. Yakıt değerini de tablet ekrandan benzin alındığında sıfırla yapabildim. Manuel sıfırlayamadım

Geri