Ankarada direksiyon kutusu tamiri

Aracınız
Bu gün Ankara Şaşmaz da Kılıç kardeşlere (Menderes Usta) direksiyon tamirini yaptırdım.Şimdilik boşluktaki tıkırtı sesi gitti.İlerleyen zamanlarda ne olacak bekleyip göreceğim.Buradan tekrar yazacağım.Ekli dosyayı görüntüle 251060Ekli dosyayı görüntüle 251061

LG-H815 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Yalniz sırf direksiyon torna işi yapan biryer gibi. Görünen resimlerde ellerinden çokça iş geçmiş tecrübeli görünüyor. Uzun vadede inşallah sorun çıkmaz.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Menderes ustaya tavsiye üzerine gittim.Sağolsun Elsa oto sahibi Mehmet Bey önerdi.Yine şaşmazda bir başka tanıdıkta burayı önerdi.Yaptıkları iş sadece direksiyon kutusu tamiri.Bütün araçlar var.İnşallah ileriside iyi olur.Gidip bilgi almak isteyen veya tamir yaptırmak isteyenler İnternetten Kılıç Kardeşler (Şaşmaz) direksiyon tamiri yazıncada adres telefon çıkıyor.

Aracınız
Menderes ustaya tavsiye üzerine gittim.Sağolsun Elsa oto sahibi Mehmet Bey önerdi.Yine şaşmazda bir başka tanıdıkta burayı önerdi.Yaptıkları iş sadece direksiyon kutusu tamiri.Bütün araçlar var.İnşallah ileriside iyi olur.Gidip bilgi almak isteyen veya tamir yaptırmak isteyenler İnternetten Kılıç Kardeşler (Şaşmaz) direksiyon tamiri yazıncada adres telefon çıkıyor.

Aklımızda bulunsun bizimde. Sağolun.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri