ANKARADA EN İYİ LPG ÇÖZÜM MERKEZİ

merhaba arkadaşlar 2015 FB7 kasa BRC marka lpg li aracım var aracımda LPG den kaynaklı arızalar mevcut. burlar

düşük devirde tekleme
olduğundan fazla yakıt tüketimi
ani hızlanmama ve yokuşta çekiş düsüklüğü
sizden ricam ANkarada en iyi oyarak tabir ettiğiniz yada size göre en iyi olan BRC den ve hondanın montajindan anlayan lpg bayii yada ustanı varmı.
özelliklide aracıma AFR ayarı yatırmak istiyorrum.

arzılar canımı çok sıkmaya başladı gerekirse lpg yi iptal ettirip tekrar taktüıcam.okadar buhaldım artık.yardıncı olursahnız sevinirim.teşekkürler

Aracınız
Hocam öncelikle geçmiş olsun. Honda araç kullanıp ariza ile karşılaşan herkim olursa inanın üzülüyoruz çünkü bu araçlar sorunsuz ama maalesef usta sebebiyle sorunlu oluyor.

Kendi aracim 2016 fb7 kasa ve aldıktan sonra kendim bizzat sonradan prins silverline seri lpg taktirdim. Çok şükür bu zamana kadar bir kere bile sorun çıkarmadı ama burada kit, subap ayari ve LPG ayari tam oldumu hiç sorun olmuyor.

Eskiden adı Mocan otogaz olan ama şimdilerde yıldız LPG olarak geçen ve sasmazda bulunan dükkana ugrayabilirsiniz. Mocan otogazdan geçen Musa Usta bir baksın aracınıza.

Kolay gelsin.

SM-A235F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ad Soyad
SALİH KAPLAN
Aracınız
Civic FB7 2013
Özelden de yazdım hocam size fb7 lpg sorunu konusunda çözüm ankarada zor malesef bende çok uğraştım ankarada gitmedğim usta kalmadı çözümü çorum özenç mehmet ustayla buldum baştan aşağı bir montaj kontrolü ve kendi yapacağı özel ayarla çözüme kavuşuyor 1 yıldır sorunsuz biniyorum. Boşa aracınızın diğer parçalarnı değiştirp masraf etmeyin ankarada. Hayırlı günler

Geri