Arac cok mu yakiyor

Ozzi

0
Aracınız
Civic FD6 2009
Bende son ölçümde 50 TL'lik gaz ile 193 km yol gittim şehir ici. Birde yakıt firmalarında fark oluyormu bp gazı ile sanki biraz daha fazla km yapıyorum gibime geliyor

Aracınız
Ya cıldırcam valla ben benzin kullanıyorum 100 tl ile o km gidiyorum . Hanım avm ye almıyorlar diye istemiyor her ay ver 400 tl yakıt parası offf off

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Ya cıldırcam valla ben benzin kullanıyorum 100 tl ile o km gidiyorum . Hanım avm ye almıyorlar diye istemiyor her ay ver 400 tl yakıt parası offf off

Bende aynı sorun yüzünden lpg alamadım pişman mıyım ? Hemde nasıl ... eğer bu şekilde devam edemezsem lpg taktırıcam mecburen.

Son düzenleme:

hguclu

0
Aracınız

Hocam lpg ile avm ye almama sorununun çözümü kolay. Dolum ağzını benzin dolum ağzının olduğu yere takıp stepneyi de eve bırakıp lastik tamir spreyi ile arabanın lpg li olduğu gizlenebilir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

hguclu

0
Aracınız
Hocam o aracın altına yapışık patlayıcı madde vb. Kontrolü için yapılan bir işlem lpg ile ilgisi yok.

Dediğiniz gibi o kontrol esasen güvenlik amaçlı ancak dolum ağzını görmeleri de girişe engel olur. Onu da görmedikleri takdirde giriş sıkıntısı olmaz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri