Civic FC5 Arac fiyati

Aracınız
Civic FC5 2019
Arkadaşlar konu var ancak bilmedigimden soruyorum. Arac fiyatlarında bi artismi var. Yada yanlis yeremi bakıyorum. 2019 araclar 170 binden başlıyor. Malum sitede. Benim bildigim 175 felan. 179 bin yazan insan var. Şakamı bu. Anlayan beri gelsin

.

Volkoo

0
Gerçekten pahalı, ben şu anda aracımın ederinin ne oldugunu bile bilemiyorum. Exe 30 binde bir aynamkırıldı ve ön cam değiştim kaskodan orjinal. Kaça satayım sizce:) 2018 model benzinli..

Aracınız
Civic FC5 2019
Ben sadece ikinci elinin sifirdan pahali olan araclarin alinmamasi taraftariyim.yoksa kimse gidip araba almasin yok 180bin bu arabaya verilir mi demedim. Bende biniyorum cunki.

.

Aracınız
Civic FC5 2020
Fikrinize saygı duyuyorum bende birşeyler söylemek istiyorum.
FB7 mi FC5 in genişliği, konforu, yeni gelen oyuncakları (bu oyuncakları kullanmayan, full paket olsun diye alanlardan değilim hepsini kullanıyorum) için değiştirdim.
Dizel FC5 im pert oldu.
2018 ini aldım.
Makyajlı kasası çıktı eklenen donanımlar cezbetti değiştirdim.
Bence şartlar el veriyorsa insanın aklında soru işareti kalacağına yaşasın.
Maddi olarak baktığımda da araçlarıma yaptığım onca aksesuara rağmen maksimum 2-3 bin lira zarar etmişimdir.
Honda yeni kasa Civic' i üretsin test sürüşüne çıkarım hoşuma giderse şartlar el verirse alır binerim aklımda kalmaz.
İnsanın aklı neyde kalıyorsa onu yaşaması taraftarıyım.

'?? ??? ???. (??????)
'?? ??? ???. ?-???? ??-? (?????)
'?? ??? ???. ?-???? (Ş??????? ?????)

Kesinlikle katılıyorum bende bu söylediğine. Zira bende geçen sene sıfır 2019 eco elegance almış biri olarak makyajlının donanımları cezbettiği için çok az bir fark ile satıp 2020 model makyajlı eco elegance aldım. İyiki almışım diyorum. Yine olsa yine aynısını yapardım. Tabi burada en önemli faktör riske girip öncekini satmadan yenisinin kaporasını vererek satın almam oldu. Hesaplarım böylece tutmuş oldu. Şuan garajda yatıyor kör olasıca korona yüzünden :) bu aralar 17” rs jantına geçmeyi planlıyorum.

Geri