Araç gitmiyor

Aracınız
Civic FD6 2010
Aracım 2019 makyajı otomatik LPG li civic bir ay önce aniden yolda arıza ışigı yakıp tekledi servise götürdüm enjektörletden biri değişti ama şimdi arıza ışığı yanmasada eski atikliği yok hızlanmıyor sebebi ne olabilir bide servis iki kere aradım sallıyor nereye şikayet edebilirim araç LPG beyni arızalı olabilir demişti müşteri temsilcisi telefonda?

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Geçmiş olsun. Ateşlemede problem yaşanmış. Arıza kodlarını görebilseydik daha iyi yorum yapardık. Yapılan işleme göre lpg veya benzin hangi enjektör değişti bilmemiz lazım. Benzinde giderken araçta güzel ivmelenle var ise lpg sisteminden şüphelenir. Aracınız yeni ve garantiside var. Servisin sallama gibi bir lüksü yok! Uğraşmak istemiyor olabilir. Servis müdürü ile yüzyüze görüşün. Gerekirse Honda Türkiye'ye şikayette bulunun.

Son düzenleme:
Aracınız
Civic FD6 2010
Geçmiş olsun. Ateşlemede problem yaşanmış. Arıza kodlarını görebilseydik daha iyi yorum yapardık. Yapılan işleme göre lpg veya benzin hangi enjektör değişti bilmemiz lazım. Benzinde giderken araçta güzel ivmelenle var ise lpg sisteminden şüphelenir. Aracınız yeni ve garantiside var. Servisin sallama gibi bir lüksü yok! Uğraşmak istemiyor olabilir. Servis müdürü ile yüzyüze görüşün. Gerekirse Honda Türkiye'ye şikayette bulunun.
Sağ olun arıza lambaları sırayla hepsi yanmıştı LPG nin 4 enjektör değişmiş garip tarafı benzindede eskisi gibi tam atik değil

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Sağ olun arıza lambaları sırayla hepsi yanmıştı LPG nin 4 enjektör değişmiş garip tarafı benzindede eskisi gibi tam atik değil
Aküyüde bir kontrol etsinler.
Bozulan subap ayarıda performans düşüklüğü yapar.

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Merhaba,
Aydındaki Yıldırım Honda ile mi görüşüyorsunuz?
Vaktinizi ayırıp gidip başlarına dikilmek en iyi çözüm. Telefonda biraz sallayabiliyorlar.
Çözüm bulamazsanız Honda Türkiyeye mail ve telefon ile şikayette bulunun bence de.

Aracınız
Civic FD6 2010
Merhaba,
Aydındaki Yıldırım Honda ile mi görüşüyorsunuz?
Vaktinizi ayırıp gidip başlarına dikilmek en iyi çözüm. Telefonda biraz sallayabiliyorlar.
Çözüm bulamazsanız Honda Türkiyeye mail ve telefon ile şikayette bulunun bence de.
Merhaba evet Honda Yıldırım ile görüştüm bir hafta süre verdim haftaya kadar dönüş olmazsa japonyaya kadar şikayet edicem

Aracınız
Civic FD6 2010
Bu gün servise uğradım arıza cihazına bağlamışlar sorun göstermemiş lpg ayarı yapmışlar lastik basınçları düşükmüş onları tamamlamışlar sıkıntı yok dediler

Geri