Araç hakkında birkaç sorum

Aracınız
Civic FB7 2013
Merhaba, ben araçtan anlamayan biri olarak sizlere birkaç soru sormak istiyorum izniniz olursa

1-Araçta dikili kılıf vardı onları cıkardım ama bu fotoğraftakiler kaldı, bunları nasıl çıkarabilirim?
1.jpg

2- Cyclone teybini hiç beğenmedim. Anakonuda ''ooemir23'' adlı arkadasın paylaştığı bir sürü arayüz var onlar bu teybe oluyor mu? oluyorsa da burdan mı yükleyeceğim?
2.jpg

3- Teyibin parlaklık ayarı görüldüğü gibi çok kötü. Ekranın ne menüsünü ne de geri park ekranını görebiliyorum cok düşük. Bu parlaklığı arttırmanın yolu yok mudur? Bir tane arkadas bi teyp bende de var demişti ger kamera acılınca parlaklık ayarı geliyor dedi ama göremedim

w.jpg

4- Teybin içinde cd var ama nasıl çıkaracağımı da bulamadım. DVD kısmına geliyorum cıkar falan göremedim

Aracınız
Civic FB7 2012
odemeter trip den a yı seçip sıfırla anlık yakıtı gösterir..

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Merhaba, ben araçtan anlamayan biri olarak sizlere birkaç soru sormak istiyorum izniniz olursa

1-Araçta dikili kılıf vardı onları cıkardım ama bu fotoğraftakiler kaldı, bunları nasıl çıkarabilirim?
Ekli dosyayı görüntüle 253181

2- Cyclone teybini hiç beğenmedim. Anakonuda ''ooemir23'' adlı arkadasın paylaştığı bir sürü arayüz var onlar bu teybe oluyor mu? oluyorsa da burdan mı yükleyeceğim?
Ekli dosyayı görüntüle 253182

3- Teyibin parlaklık ayarı görüldüğü gibi çok kötü. Ekranın ne menüsünü ne de geri park ekranını görebiliyorum cok düşük. Bu parlaklığı arttırmanın yolu yok mudur? Bir tane arkadas bi teyp bende de var demişti ger kamera acılınca parlaklık ayarı geliyor dedi ama göremedim

Ekli dosyayı görüntüle 253183

4- Teybin içinde cd var ama nasıl çıkaracağımı da bulamadım. DVD kısmına geliyorum cıkar falan göremedim
Forumda biraz arama yaparak bu sorularınızın cevaplarını bulabilirsiniz, arama kısmında "G" seçeneği ile Google üzerinden de arama gerçekleştirebilirsiniz.
Sorularınıza gelince,
1. Linkteki mesajı inceleyin,
2. Linkteki konuyu inceleyin,
3 ve 4. Linkteki bölümü inceleyin,
5. Anlık yakıt göstergesi rakamsal değilde çubuksal olarak hız göstergesinin sağında görünmektedir.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Cd çıkarma sorunuza da ben cevap vereyim; "Eject" tuşu, içinde Cd varsa çıkaracaktır.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Geri